Şişme kas nedir havamı basıyolar yani

boksör sert yumruk atmaya bilekci saglam bilek yapmaya halterci kuvvet arttırmaya bodyci kas yapmaya ugrasır yani onun sert yumruk atma çok agırlık kaldırma gibi bir kıyaslamayla şişme kas demek maymuna benzeyipte babyface erkeklere top demekle aynı şeydir

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilaçla olan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hormon ilaçlarıyla yapılıyordur muhtemelen

0|0
    0|0
  • havamı basıyorlar :)

güzeldi bu :)

0|0
    0|0
  • Evet hava basıyolar. Lastikçiye gidip sende bastır biraz

0|1
    0|0
    • sen git 1 kg beyin al bakkaldan gel hadi canım

• doğal olmayan yollarla kas kabartma

0|0
    0|0
  • ameliyatla yapıyorlar bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• extra takviyeler daha hacimli daha büyük kaslara sahip olabilirsin..olması gerekenden daha büyük görünür ama dokunulduğunda fazla bir sertlik yoktur...dışarıdan gören etkiliyici olduğunu düşünecektir ama yumuşak bir yapıya sahiptir...içine hava basılıp basılmadığını bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Katılıyorum arkadaşım. Şişme kastan kastedilen hormon alınarak yapılan kaslar ama onda bile haftalar aylar süren bir zamanda tonlarca ağırlıkla çalışılıyor kolay değil yani. Pompayla kasa hava basılmıyor.

0|0
    0|0
  • link

şimdi yapay kas 1 saatte yapıyorlar çoğu insan spor yapmayı bile bıraktı bu yüzden

0|0
    0|0
  • valla anlattıklarından bir halt anlamadım, bu kadar devrik cümleyi de hayatımda ilk kez görüyorum , ama kısa sürede kas yapmanın steroidlerle olduğunu söyleyebilirim, kullanmayı bıraktığında da fos diye sönersin, bunu mu demek istedin acaba ?

0|0
    0|0
  • Evet şırınganın boş olması lazım iğneyi kasa batırıyosun sonra pistonu itiyosun aşağı hava enjekte ediyosun bu yolla direk şişiriliyor ben yaptım baya acıyor ama kaslı olmak için her şeyi göze aldım

0|0
    0|0
  • vücut kitle indeksinii bozacak kadar kas yapmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...