Erkekler neden duygularını soylemekten aciz ?

hayır yaı karsı tarafın duygularını gostermesını beklıyorlar ama hıc kendılerıne bakmıyorlar .bu kadar mı zor ? Zor ise neden? Sonucta duygular bırlıkte yetısır.karsılıklı duygular bellı edılıcek kı solmasın .eger duygularımızı paylasmazsak nasıl yasanır kı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında zor değil, duyguları belli edersin etmesine ama karizmayı çizdirirsen olmaz. (Karizma da neyse artık.) Bi de duygusala bağlayınca gözden düşebiliyosun, ama kaba saba, odun gibi davranırsan da birçok insanın gözünde güya "adam" oluyosun. Örneğin; bir zamanlar samimi olduğum bir kız arkadaşımla konuşurken (konu da biraz duygusaldı) konuyla ilgili hislerimi ortaya döktüm, demez mi bana böyle yapma sen erkeksin diye, kızdı hatta "bi daha böyle davrancaksan konuşmayalım" diye. E ben napim şimdi. Zorluğundan değil yani, toplum baskısından dolayı.

0|0
    0|0
    • ama ne kadar sacma yanı duygunun kızı veya erkegı var dıye bı genelleme yapılması .en basıtınden bı bayan olarak ben karsımdakı erkegın duygularını gormek ısterım sadece ask deıl bu yanı belkı gercekten sıkıntılı ve konusmaya ıhtıyacı var bunu benımle paylasması ne kadar guzel hersey karsılıklı bnce kızın sana yaptıgı acızlık hakda verıyorum sana

• yanı olması gereken bence tesekkurler

• Ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir ton entellektuel nasihat toplama riskini goze alarak sunu soyleyebilirim, erkek icin duygusal davranmak gucsuz olma belirtisi gibi geliyor bana.Yapmiyorum o yuzden.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • duygu bellı etmede ozellıkle farklı degılsınız bence :)

• Duygularını belli etmeyen erkek kasıyordur.Acizlik durumu yok ortada.Ama ben belli ederim bu konuda da genelleme yapmak yanlş diye dşünyorm

0|0
    0|0
    • cogunlugun durumu bu bence ıstısnalar kaıdeyı bozmaz. Pekı kasıntı nıe?

• toplumdaki rol baskısı.Erkekler ağlamaz.Erkek adam öyle olur.Erkek dediğin böyle durmalı vs. vs.

• kızlar neden bu kadar duygusal ?

0|0
    0|0
    • duyguyu sadece askla genellemesek

• hala askla degerlendırıyorsun duyguyu yukarıdakı arkadasa yaptıgım yorumu oku duygu dıe kasteddıgımı anlarsn

• bi sıkıntım olduğunda falan herşeyi söylerim zaten canım sen soruyu tam soramamışsın. duygularını neden söylemez deyince klasik bana ben sevdiğini neden söylemiyo sorusu gibi algıladım kusura bakma. şimdi bida cvb vereyim o zaman valla ben herşeyimi anlatırım mutluluğumu da üzüntümü de ama iş o seni seviyorumlu falan kısımlara gelice tıkanıklık yaşarım.

• Çünkü duygularımızı belli edersek karşı tarafı kaybederiz diye korkuyoruz. Mesela ben :(

0|1
    0|0
    • ama duygularını bılıcekkı karsı tarafta ona gore davransız .sonra duygusuz oluyor . Bu korku nereye kadar?

• Bende sanırım mezara kadar :(

• hiçte öyle değil bu karara nasıl vardınız ?

0|0
    0|0
  • Bazı' Erkekler.

Cut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yapamıyor demek ki bu kadar belli edebiliyo seviyosan böyle kabul edersin.

0|0
    0|0
    • bence herseyı hemen kabullenırsenız bu boyle gıtmez ortak yol bulmak lazım yoksa duygu dıyınce tek kelımeyle ask gelmıyor akla

• onu öyle sevmişsin değiştirmeye çalışma..duyguyu hissedemiyosan yinede söyle

Yükleniyor...