Kızların ayagı yaz aylarında erkekler kadar kokarmı?

eğer kokuyosa biz üst açık topuklu giyen kızların ayaklarını görünce(bide ayaklarını aşagı yukarı yapmaları yokmu eritiyor insanı) boşuna tahrik oluyoruz demektir :). evet kızlar yorumlar?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Ayak kokusu biraz kişiyle alakalı sanırım. Ben ayağı çok kokan kız da gördüm erkek de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Açık ayakkabı kokmaz hava aldığı için. Ama spor ayakkabı falan giyersek terler tabiki. Bizde sizin gibi insanız sonuçta

0|0
    0|0
    • hımmm.açık ayakkabı giyince ayaklarınız tahrik ediyr ama :D

• Pis olan her kişinin ayağı kokar. Soruna gelnce sizin gibi fetişler yüzünden botla gezmek lazım :S

0|0
    0|0
  • topluca kokuyoruz panpa -.-

0|0
    0|0
  • Temizliğine dikkat etmeyen her insanın kokar.

Ama çok iğrenç.

0|0
    0|0
    • özellikle bir kızın iiçn değilmi ? bu arada sorumun tamamı hakkında yorumun nedir üstü açık ayakkabı giymeyi düşünüyonmu :SD.

• Başka kapıya canım hadi.

• yok yaa ne anladn sen :D.

• kokmazz :D

0|0
    0|0
    • sorumu okudunmu :D ?

• cevabı okudun mu :(

• okudumda ben sorunun içeriğinden bahsediyom birdaha üstü açık ayakkabı giyermisin yani :D.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızların ayağı kokarsa gül kokarmış kardeş

Öyle diyorlar

Ama yalan

Geçen otobüste gidiyorum, kızın birisi ayakkabısını bir sebepten çıkarttı; ulan arkadaş otobüsten inmek zorunda kalacaktım, arkaya ilerledim.

Özellikle tombul kızlar çok pis kokarlar

0|1
    0|0
  • kım demıs ulan kız kokmaz dıye bakımsız her ınsan kokar bir kere 500 t deyım bayagı oluyo arkada 3lü bir kız gurubu vardı yanlarına bı yaklastım hemen onlerınde oturuyorum ayağı kokan mı deyim ağzı kokan mı deyim artık karısık bı koku vardı orda ulan karsıya gecıcektım baktım koku cok keskın bayılcam kopruye gırmeden ındım levennte kokudan bayılcaktım yoksa kedımı kesmısler kopekmı yedıler artık bılemıyorum

0|0
    0|0
  • Sapık mısın olm sen ayaga bile tahrik oluyor seninle evlenecek kıza yazık la nasıl bir ülkede yasıyoz anasını satim ayak kokusuna gelince ayakkabı spreyi al sk kokmaz

0|0
    0|0
  • Sabahtan akşama kadar ayakda dursa kokar.

0|0
    0|0
  • Kızların ayakları gül kokuyor

0|0
    0|0
  • Kız ve erkeğin ayağı arasında fizyolojik olarak bir fark yok ki erkekler bakımsız o yüzden kokuyor bakımlı olduktan sonra hiç kimsenin kokmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...