Eski sevgilinizle arkadaş kalır mısınız?

Genelleme yaparsak, ön yargılı ve uzak dururlar. Arkadaş kalmanın gayet normal ve insancıl olduğunu düşünüyorum.

0|0
15|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kalınır kalınır.karşıdaki insansa problem yok...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Benim eski sevgilerim diye bir listem yok ama olsaydı kalmazdım.Çünki onun her sözü bana batabilirdi veya yeni sevgililerini bana anlatırdı vs.Bir zamanlar sevdiğim insanla armada ne kadar mesafe olsa benim için okadar hayırlısı olur.İçinde muhakkak bana karşı kalan bir öfkesi vardır.İçinde nefret bile olabilir ve kızınca beni hedefleyip intikam almak ister ve gerisini zahten biliyorsunuz.Çocuğum varsa o kişiden mecburen bir irtibatta olmalıyım ama yoksa yollarımızı ayırmamız gerekir.Olamam

0|0
    0|0
  • Kimseyle arkadaş kalamıyorum (daha doğrusu onlar bunu başaramıyor) ki, eski sevgiliyle bir arkadaşlık...

Zor değil, bildiğin imkansız.

0|1
    0|0
  • Bence eğer kötü yani kavga ederk tartışarak ayrılmışlarsa olmaz hatta diğer türlü de olmaz ya sonuçta o kdr özel şey yaşadın onun yüzüne baktığında hiç mi aklına gelmiycek yaşadıkların hiç mi üzülmuceksin hiç mi bu kız eskiden benimdi demiyceksin hiç mi göz göze gelmiyceksiniz ... Tmm bu kdr yeter :) kısaca olmaz

0|0
    0|0
    • kırılması gereken duygular var insanlarda, bastırılmış olanlarından. bu da öyle bir şey sanırım

• Olmaz ne olursa olsun ne kdr bastırmış olursan ol aklına gelir yani gelmiyorsa da zaten sevmemişsindir

• Hayır olmaz öyle şey

0|0
    0|0
  • Arkadaş kalmam ama onu kötü de hatırlamam, oldu ki dışarda denk geldik nasılsın der ayak üstü konuşulur biter bu kdr

0|0
    0|0
  • nrmal bsy degil bence eskı sevgiliden dost olmaz adı ustunde eski

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama düşününce zor gibi

0|0
    0|0
  • hayır. dönüp dolaşıp lafı aynı yere getirir. hiç gerek yokk

0|0
    0|0
    • yorumum sadece sana değil. bir çoğunuz aynı şeyleri paylaşmışsınız. sonuç; hepinizin mi ilişkisi kötü biter? anlayışlı birer birey olarak bitiren yok mu ? biri yüzünü görmem biri kıskandırır biri çatlatır. biz insanız yahu. sen ben bir yerde anlayışla yaklaşmadıktan sonra nasıl bir olgunluk bekelenebilir ilerde insanlardan. her ayrılıktan sonra kin mi tutarsınız intikam mı almaya çalışırsınız. sanırım her şey farkındalık.

• alakası yok. bir zamanlar aşkım herşeyim dediğin birine canını verdiğin birine kolay mı senc adıyla hitap etmek ya da arkadaşım demek ? yoo dostum ben bunu kaldıramam

• Denemişsinizdir olmamıştır arkadaşken çok daha iyiyse kalabilirim sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Tabiki kalmam çok salakça birşey bu karşı cinsle arkadaşlık bile saçma bence

0|0
    0|0
  • kendi adıma arkadaş kalmam çünkü sevgilisi olursa kıskanırım

0|0
    0|0
  • Bana ters.

0|0
    0|0
  • Düşman bile kalmam.

0|0
    0|0
    • ön yargılısın anlaşılan. :) normal arkadaşların hakkında neler düşünüyorsun merak ettim :)

• Arkadaş, dost, düşman hiç birisi olmaz.

Herkes kendi yoluna. Bir ortak geçmişimiz var, saygı.

• seviştiğim insanla nasıl arkadaş kalayım

0|0
    0|0
    • her buluştuğunda yatak muhabbeti yapmıyorsan ve perspektif olarak baktığın zaman tüm misyonlarını duygularına yüklemezsin.

• bizde öyle düşünmüştük arkadaş kalalım diyede olmuyo yani herşey dahada zorlaşıyor

0|0
    0|0
    • duygusal bağların koptuğu yerde, saygı kalmalı bir insanla sonsuz muhabbet ve sonsuz kavramlar hakkında da konuşa bilicek durumlar var. paylaşıla bilicek şeyler sadece duygusal yönden olmamalı zaten bunu başara biliyorsan arkadaş kala bilirsin

Erkekler Ne Diyor 6

• 5-6 yıl flört et ayrıl bide ona erkek arkadaş bul yanına otuttur ikisini, başla muhabbete biz zamanında bununla şuaraya gidip böyle yapardık.Dostum çok şanslısın manyak öpüşüyor dersin arada bide.Bize yakışmaz.Yakıştırana saygılar.

0|0
    0|0
    • Öyle bir anlattnki

• neden sen önüne gelen arkadaşlarınla karı kız ve yatak sex muhabbetlerini mi anlatıyorsun. anlatıyorsan da konuşucak zaten fazla bişey de yoktur senin için ? ;)

• tamam güzel kardeşim sen.Böceklerden çiçeklerden bahset.Zaten ölede yapıyorsundur.Eski sevgilin ve onun yeni sevgilisi birde sen.sinemaya gider film izler yemeğe gidersiniz felan başarılar.Doğru yoldasın.

• evt arkadaşız

0|0
    0|0
  • hayır gerek yok

0|0
    0|0
  • kalmam ne kalcam

yüzünü görmem

0|0
    0|0
  • arkadaş kalmak yedek oyuncu gibi bişey

0|0