Hayvanlarla konuşsaydınız ilginç diyaloglar yaşanırdı :)

Hayal edelim .eğlenelim .hayvanlarla konuşuyoruz ve anlıyoruz. neler sorardık onlara ?

kedilere :mart ayında enerji toplamak için neler yersiniz? kedi bulamayanlara önerileriniz nelerdir bu ayda ? çapkınlık tüyolarınız var mımesela

ineklere : sağılırken hoşunuza gidiyormu dokunulması.sütünüzün bu kadar sevilmesi hakkında neler düşünüyorsunuz mesela

hadi bakalım devam ettirin dostlar :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Şaka yapmıyorum ben eşseklerle konuşabiliyorum.Annemlerin köyünde bir eşşek var benimle yaşıt veya ben bildim bileli yaşıyor o inatçılık yapınca ona sahibi çubukla vuruyor vs ve ben genellike onunla konuşuyorum .İnat etme bak dayak yiceksin, yaşlısın ama halen güzelsin,senin dayak yemene dayanamıyorum hadi biraz beni seviyorsan inat etme dediğimi yap diye kulağına fısıldıyorum yerinden kalkıyor ve dediğimi yapıyor.Sonra onu öpüyorum ve ne zaman bir şey söylesem sözümü dinliyor.Gerçekten öyle.Sanıyorum beni tanıyor.Eşşeklerle konuşanbilen kadınım ben :).

1|3
    0|0
    • gözleri de güzel mi eşeğin :) ne güzel eziyetten ve dayaktan kurtarmışsın onu .bak sonra öpmenden etkilenmesin o tembel eşek birden heyecana gelirmiş :)

• harika bir şey yapıyorsun...

• Positifadamim, Keanu , Gelhayırszhadıdongel güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.Hepinize güzel pazarlar ve sevgi dolu gunler dilerim .

Kızlar Ne Diyor 6

• walla kedim her derdini sıkıntısını anlatıyor resmen birgun naber nasılsın dese bana sasırmıycam hadı yatalım diye yatağa bile cagrıyo bacaksız..

0|0
    0|0
  • ahaha :D balığımla konuşabilsem çok iyi olurdu 1 yıldır bakıyorum erkek çifleştirmedik hiç ve sürekli baloncuk yapıyor suya :D

0|0
    0|0
  • kedim konusuyor gibi yapiyorum zaten :) bazen onun yerine konusup söyle böyle hissettigini söylüyorum :)

0|0
    0|0
  • kedilerin zaten ne bakıyorsun mal bakışı vardır hastasıyım

1|0
    0|0
  • onlara tek diyeceğim benden uzak durmaları olurdu

1|0
    0|1
  • köpüşüme ya ne istediğini söyle bana anlamamı bekleme derdim konuşmaları iyi olurdu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sinek tepemde dayıııııııııııııııııııııııııııııı dayııııııııııııııııııııııııııııııı diye gezip durma laaaaa sieeeeeeeeeeeeee b en senin dayın mayın değilimmmm

0|0
    0|0
  • Merhaba gözüm

Maymunlara sorardım; kardeş niye sidiğini içiyorsun diye.

Bknz: youtube.com/watch?v=rD8jLjFu99E

1|0
    0|0
  • Benim kediye sorardım niye arada dellendiğini

0|0
    0|0
  • bana çok söverlerdi..

0|0
    0|0
  • çoğunun konuşmasına gerek yok, yüzlerindeki ifade belli ediyor düşüncelerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...