Arkadaslar bugün dogum günüm..

buğn doğum günüm ama ne kutlyan oldu ne hatırlayan ablam annem babam bile kutlamadı faceede yazan olmadı kız arkadaşımsa bir parfüm almış parkta 2 dilimle kandırdı beni :( sizce neden böyle...

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• doğu günün kutlu olsun mutlu yıllar=)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Boşveeeerrr...Doğduğun günde yaşıyor olmana şükret geç..

Allaah sana ömür versin daha çok gençsin kim bilir ne sevdiklerinle nice güzel d.günlerini kutlayacaksın..

Koy bir çıstaka müzik dans etmene bak deli deli:) Şükret tutan eline ayağına, nefes aldığına, sen kutla kendini:))

Bu arada merak ettim, sevgilinden üstü açık porsche la 9 katlı pasta mı falan mı bekliyordun:)

Çok ayıp! deme öyle şeyler kızcağız için..Onu göremeyen de var..

0|0
    0|0
  • Adresini ver, pasta göndereyim. Üzüldüm beyb.

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun :)

0|0
    0|0
  • Dogum gunun kutlu olsun..kiz arkadasin icin oyle demen kotuymus..ne demek kandirdi ya..kimbilir ne hevesle almistir o parfumu..

Kimsenin dogum gunu hatirlamamasida kotuymus..

0|0
    0|0
  • neden gizli sordun yahu. aç proflinide doğum günü partisi yapalm sana :D doğum günün kutlu olsun :D

0|0
    0|0
  • Bazıları şanslı doğar bazılarıda şanssız napcan :/ NİCE SENELEREEE !

0|0
    0|0
  • mutlu yillar o zaman .:)

0|0
    0|0
  • Keşke bende de böyle olsa.

0|0
    0|0
  • Haline şükret sevgilim doğum günümü hatırlamadı bile.

0|0
    0|0
  • belki akşam kutlayacaklardır

0|0
    0|0
    • yok ya aksamına b*k olmaz cünkü tatile gidiorum...

• üzüldün mü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• oo oooo ne bu çocuk tavırlar dostum.. yaş geçtikce bir önemi kalmıyor bunun bende ilk zamanlar bozulurdum ama şimdi kutladılarmı bozuluyorum :) boşver sadece doğduğun gün doğdun geçti gitti...

0|0
    0|0
  • Dünya’da eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle...Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun… Belki mutlusun, belki hüzünlü, belkide kırgın ama artık hoş görünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin.. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar.. Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun. Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun…

0|0
    0|0
  • ya kimsesi olmayanlar ne yapsın !

0|0
    0|0
  • yazık.en iyisi benimki benim doğum günümü ben bile hatırlamıyorum anca bugün ayın kaçı ? diye sorduğumda hassi doğum günüm geçmiş ya la benim.

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun

0|0
    0|0
  • Kardo Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencerene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...