Görüntüyü ortalayamadım bi' bakar mısınız?

Monitörün ekran bulanıklığını çözmek araştırayım dedim, tavsiye edilen çözünürlük 1440x900 imiş. Ayarladım, ekranın görüntüsü güzel ama görüntü kaydı. Sağ tarafın bi' kısmı görülmüyor, sol kısımda da siyahlık var ve fare oraya gitmiyor. Görüntü ortalama tuşundan bahsetmişler ama ne öyle bi' tuş ne de öyle bi' ayar bulabildim.

Monitörün modeli Grundig GR 19-101 WHD

Güncellemeler:
Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim, buldum. İyi günler :))

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• monitorun menüsünün resmini çekip atarsan yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
    • Monitörün kumandasından görüntü ayarlarına gelince ekran alıntısı almıyor onu. Parlaklık, kontrast şeyleri var sadece. Bilgisayardan nasıl açabilirim monitör ayarlarını?

• Bulduum, çok teşekkürler. Görüntü değil de kanal ayarlarındaymış.

• çok rica ederim önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 2

• sen çözünürlük ayarı yapmışsın hacım onu burda değilde forumlarda araştırsan iyiydi neyse anlatıyım

önce bilgisayarın yani ekranın (monitör) görüntü menüsünü aç ve ekran hizalaması yap sağ sol aşağı yukarı falan sonrada kapat bu kadar ekran bulanıklığı yanındaki alet edavattandır telefon varsa kaldır düzelir mıknatıs falan

1|0
    0|0
    • Monitörün görüntü menüsünde ekran hizalamasına dair hiçbir şey yok ama :') Forumlara baktım zaten, en çok çare buradayım..

• Aman sakin :D :D

• sakinim :D

• :D motutörün menüsünden kaydıra bilirsin ama eğer ayarı 50 deyse yani ortadaysa senin monitörünün cözzünürlüğü daha alcak tır ok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...