Hiç tanımadığınız bir erkek size bir kafede yaklaşsa şansı ne olur?

hiç tanımadığınız bir erkek bir kafede oturan bir kızdan etkilendi ve tanışmak istiyor,başarılı olma ihtimali var mı ? siz olsaydınız o kız tepkiniz ne olurdu ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• nazik bir dille red ederim ilk görüşte aşka inanmıyorum

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim işte cevap bu...bende aşka inanmıyorum ilk görüşte ama tanışmak istese ya da tanışmaya dair adımlar atsa bir umud yok mu yine sizde :)

• asıl ben deşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kesinlikle terslemem, dostça yaklaşırım ama abim ya da babam yaşındaysa zor yani..

0|2
    0|0
    • tabiki yani haklısın :) işte olması gereken bu ,türkiye'de kadınlar ve erkekler bibirni tanımıyor ve önyargılı yaklaşıyor karşılıklı anlaşma dostça yaklaşarakta sürdürelebilir

• Kesinlikle olumlu olmazdı.

0|1
    0|0
    • işte sırf bu yüzden bir gün hayatınızın aşkıyla karşılaşma fırsatını kaçırıyorsunuz :)

• bundan sonra her erkeğe ön yargılı bakmassan sevinirim, farklı olanlarda var sana değer vermek isteyen birini hemen kestirip atmayınız hanfendi :D

• tamam bundan sonra öyle yaparız beyefendi :)

• Kabul etmem. Ceker giderim.

0|0
    0|0
    • ya çocuğun kötü bir niyeti yok ki sadece seni tanımak istiyor :S

• işte belki de o mutluluk karşına çıkçak ama sen bir triplere girip onu kovuyorsun, karşına gelen birsinin efendi olmadığını nerden biliyorsunuz, belki onu tanıdıkça mutlu olacaksın kafanda yarattığın erkek tipinin dışına çık...sırf böyle düşündüğün için tahminim bu güne kadar sevgilin olmadı

• Istemiyorum.. erkeklere guvenemiyorum korkuyorum.. Okulşu anherseyden onde..

• benımde baktıgım etkılendıgım bırıyse olabılır

0|0
    0|0
  • tanışmak istemesi normal değil mi yaa tanışır nolcak :D

0|1
    0|0
    • ben gelsem senin yanına merhaba desem angut gibi bakarsın ama yüzüme :D

• evet 2 senedir platonik sevgilim var dsfhdk

• mutluluklar size ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaş ben çok karşılaştım ama kendim bir türlü yapamadım

0|1
    0|0
    • ya bu kadınlar ne istiyor :D

• Aynen dostum gülüyolar bişeyler ediyolar yanlarına gidince bir anda değişiyolar.

• hep önyargı hep önyargı,

• Ben geçen oturdum 100 kiloluk bir kızdı pardon abla deyip kaçtım :)

0|1
    0|0
  • otur konuşalım birader, derim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...