Onu başkalarıyla konuşurken görmek kalbimi kırıyor, ne yapmalıyım?

Sevgilimden ayrılmıştım ayrılalı bir ay falan oldu neyse bana mesaj attı faceden ekledim öyle dedi ekle dedi konuştuk sonra ben buna neden eklememi istedin merak etim dedim cevap yok...bi kaç gün sonrada bir kızla çıkmaya başladı kızı seviyormu bilmiyorum .çünkü bakıyorum kızların fotolarına yorum yapıyor yani gerçekten sevgilisini seven adam öyle yapmaz yok çok güzlsiniz siz insansanız ben hayvanım falan işte neyse eğer sevgili yapacaksa beni neden ekleyip konuştu sonrada mesajıma cevap vermedi? acı çekiyorum bütün bunları gözümün önünde yapıyor onun başkalarını sevdiğini görmek kalbimi kırıyor nolur yardım edin amacı ne bunun?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle erkekler var ki aynı anda kaç kızı idare ediyor? kızları bilmediğim için bişey demeyeceğim.

Senin ki de öyle olabilir. Eşek arısı gibi. Erkek olarak söyliyeyim her kızdan faydalanmak ayrı bir tattır fakat, adilce bişey olmadığı için yapmam. Bunu yapanlar sadece tadına zevkine bakanlardır. karşıdakinin hayatını pek umursamazlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• seni hala seviyor ya da acı cektırmek ıstıyor

0|0
    0|0
  • Amacı sana sadece acı çektirmek. Gözüyle seni acı çekerken izlemek. Yaptığına şerefsizlik denir.

0|0
    0|0
  • direk onunla konuş bence, direk işi bağla.hiç uzatma derim.

0|0
    0|0
  • şimdii yumartayı kır akını sarısını ayır bekle :) başka bişey yapma döner o sana :D

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• yok be dönmez hepsi şakaydı :D anla lan :D şaka şka :D

• hee tamam o zaman çok komikmiş kardeş.

• Acı çekmeni ağlamanı yıpranmını peşinden sürünmeni istiyor bana kalırsa :D

0|0
    0|0
  • off bir bitmedniz bitti bee

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Canim. Gunlerdir görüyorum benzer soruyu paylasip dogru cevabi ariyorsun. Buradaki yuzlerce kiz gibi b3nde seninle ayni durumu yasadim. Ayrildiktan sonra bir muddet yazıyorlar bunlar yeni hayatlarina alisma asamasindayken. Bizde cocuk gibi hala senden baskasina bakmiyorum diye hoop atladik. Hata ettik. Simdi yapman gereken tek sey kendi hayayina cekilip beklemen. Ben hattimi da değiştirdim tamamen kaybettigini anlayip aglaya aglaya dönsün diye. Ama bil ki bu yaz bitmeden bunlar gelmeyecek. Sen ne yaparsan yap o kizlarla konusmaktan vazgecmeyecek. O yuzden tek gercek hayatina bak. Agla zirla uyu ama zamani bir sekilde geçir. Onun kalbinin bir köşesinde hala biz variz. Ama hatirlamasi icin Allahin ona öyle bir tokat vurmasi lazim ki. O tokatta o kizlar olacak. O yüzden sadece bekle

0|0
    0|0
    • Üşenmemişsin uzun uzun yazmışsın evet doğru bildin doğru cevabı arıyorum ama gerekten acı çekiyorum şimdide gördüm sanırım kız bunun mesajına cevap vermiyomuş işte herneyse ben ne yapayım siliyimmi onu? Ama bu çok zor

• Gorme bakma canim takip etme. Ben hattimi bile degistirdim. Beklemek kadar büyük bir zulüm olamaz. Yaziyordu benimki ara ara. Aradim engelliyim telefonunda. Buda kizla hala beraber demek. Ve biliyor musun o hattini kiz ona pas vermiyor diye beni sevmedigini kanitlamak icin kapatti. Seninki de o kiz ona pas verdiğinde kiza olan hirsi gectiginde sana dönecek. Bu yaz bitecek. Ama sonunda gulen biz olacagiz sabret ona seni artik kaybettigini hissettir.

• Haklısın valla :)

• Seni kıskandırıp, acı çekmeni istiyor olabilir. Öylesi için hiç kendini üzme. Üzüldüğüne göre değmeli bence...

0|0
    0|0
  • Biraz empati kur.Seni yokladı .Baktı hala ceptesin şimdi rahatca takılıp daha da senin onu düşünmeni sağlayabiliceği için eklemeyi silmedide .Eski ise bırak eskide kalsın bağlantılarını sil ve unut!

0|0
    0|0
  • senin hala onu sevdiğinini görmek için senle konuşuyo senin nasıl olsa bekleyecegini biliyo.sonra yeni manita yapıp canı sıkılınca sana dönecek sonra yine yeni sevgililer.olan sana olacak onu böyle kabul ediyosan bekle derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...