Tuvalet önünde eşlerini bekleyen erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

Herhangi bir dış ortamda muhakkak biz erkeklerin çogunun başına gelmiştir bu olay .. Kendimce bir kaç tesbit yapıp konuya start vereyim .

Genelde erkekler bekliyor çünkü tuvalete bakış açılarımız bayanlara göre daha farklı.Bizim için ihitiyaç görme ancak onlar için dedikodu alanı , makyaj odası , ve soyunma kabini :D

Aslında işin başka bir yönü daha var bu aslında biz erkeklerin cok düsünmek istemedigi bir seydir .. ' Ya bu Selin varya ne güzel kız ya .. Eee Simdi tuvalette ne yapıyor ? ..hmm Yok ya öyle degildir .. ' :D

Güncellemeler:
Burdaki Selin Tamamen hayal ürünüdür .. Sevdiginiz kişiyi o karakter olarak düşünebillirsiniz..

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok önemli dedikodular dönüyor o küçümsediğin tuvalette.

0|1
    0|0
    • Yok.. Herhangi bir küçümseme yok .. Öyle olsa başlık açmazdım :)

• Hahah vayys kadınları öven erkek =)

• Benim hayatım icin bu öyle en azından .. Bir bayan kadar detaycı düşünseydim sanırım şu içimde sürekli yaşadıgım catısmalarla bu yku kaldıramazdım .. bizim icin hayat siyah beyaz onlar icin ise rengarenk ..

Kızlar Ne Diyor 4

• yanlız burada ben soruyu anlamadım soru yok burada ? :D

0|1
    0|0
    • Hahaha :) Cidden soruda yok burda .. Niye konusuyoruz bir sattir o zaman gidelim :)

• Bayan tuvaletine giriyor, ne olabilir ki?

Erkeklerin beyin çarklarının nasıl çalıştığını her zaman merak etmişimdir.

Al bir de burdan yak.

0|0
    0|0
    • Kapıda bekleyen bir erkek için pratikte tuvalete girmesinin teorikte bircok yan etkisi olabilir oraya vurgu yapmak istemiştim .Ama kesin anlıyorum ki ben cevap alabilecek sorular sorma konusunda sıkıntı yasıyorum :)

• "Allah sabır versin" diye düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • şarkı çalıyordu bende arkadaşımla salsa oynamııştım ::DD:D:

0|1
    0|0
    • Tam olarak nerde salsa oynadınız ? :)

• Ne yalan söyliyim bazen maroon 5 one more nigth cıkınca benimde oynayasım geliyor :)

• :D:D

Erkekler Ne Diyor 5

• acınası bır durum,cok gereksız hareketler bunlar, erkek adam baska turlu sahıp cıkar kadınına helada beklemek ne ona nede bayana bısey kazandırmaz

0|1
    0|0
  • Ne yapak beklemiyağğ mı? :)

0|1
    0|0
  • lan hep girmek istemisimdir kadınlar tuvaletine ne dedikodusu yapıyolar diye :D

0|1
    0|0
  • Eş dedin beklemeli belki karısı sıçamıyordur adam yardımcı olucak bilip bilmeden konuşmayınız.

0|1
    0|0
  • Bu start verme olayını da hiç anlamam kardeşim. bırakın bu kötü alışkanlıkları. sorunu da pek anlayamadım kusura bakma. ben tuvalet önünde kimsenin nöbetini tutmam. eşlik etmem gereken bir ortamsa götürür bırakırım. herkes kendi işini görür. içeride de ne kadar kalıyorsa kalır demek ki meşguliyeti gereği. kimse keyfinden vakit geçirmez tuvalette.

0|0
    0|0
Yükleniyor...