Sevgilinizin sizi aldattığını nerden anlarsınız? Siz kendinizi nasıl eleverirsiniz aldatsanız?

Sevgilinizin sizi aldattığını nerden anlarsınız? Siz kendinizi nasıl eleverirsiniz aldatsanız?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• kız kucağındaysa adam da ben aldatıyorum bak hihi derse anlarım sanırım.

belki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç aldatmadım, aldatmam da karakterime çok ters bir durum. evet aldatıldım ve çokca aldatılmaya şahit oldum, eğer bir adamın telefonu her an elindeyse, face i her saniye açıkca ve sizle konuşmuyor ilgisi azalıyorsa anla ki başka birine yönelmeye başlamış. ayrıca sana olan bakışı değişir, boş bakmaya başlar. test ettim ve onayladım, şimdi bir adamın en ufak hareketinde ne oldugunu anlıyorum.

0|0
    0|0
  • Eğer içime süphe düşürürse anlarım,şüphe her şeyden kötüdür. Mesela telefonuna şifre koyan erkek şüphelendirir beni ya da gizli gizli konuşmalar tedirgin eder. Hiç aldatmadım ya da aldatılmadım ama şahit oldum biliyorum erkeklerin aklından geçenleri. O yüzden arkadaşlarım tehlikeli olduğumu söylerler.

0|0
    0|0
  • İlgisi azalır ,umursamaz ,mesajları geç atar,kavga ettiğimizde alttan almaz,yalanlar söylemeye başlar,beni kaybetmekten korkmaz kaybetmeyi her defasında göze alır

0|0
    0|0
  • Ben söylerim aldatsam. "Sevgiyi geç,saygım da kalmamış sana. Aldattım." derim. Ama o noktaya nasıl gelirim bilmiyorum,çok çok zor.

0|0
    0|0
  • bana karşı souk davranır eskisi gibi olmaz kokusundan anlarım ben sevdiğimin beni aldatığını ben sevdiğimi aldatmam öyle bişey yapmış olsam anında anlaşılır kendimi çabuk ele veririm diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çok hareketliyse aldatıyodur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hıc oyle bısı yapmadım ama bana yaparsa benden sıkıldıgını anlarım mesaj atmaz pek tıye almaz sevgılısıyle mesajlasmıyosa emın oolun baska bırı vardır konustugu falan

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir şerefsizlik yapmam sevgilimde öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...