Sevgilimin gönlünü nasıl alabilirim?

ya arkadaşlarımla denize gidecektik. Sevgilimi de davet ettim. Ama erkek arkadaşlarımla falan yakınlığımı görünce suratını astı bütün gün. Ya tamam ben normalde de yakınım o erkek arkadaşlarımla, belki hata ama samimi arkadaşım hepsi. Sevgilimin yanındaydım sürekli diğer çocuklarla konuşsam bile sert sert baktı. 2 gündür de kızgın. Ne yapsam yumuşatamadım. Nasıl gönlünü alabilirim?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilin şöyle deseydi :

"madem sadece arkadaşların..arkadaş diyorsan başka bir şey olamaz yani..ok.. ama şimdi arkadaşlarım dediklerinden biriyle gelecekte, benden sonra herhangi bir şekilde sevgili olursan ikinizin de agzına sıçarım :) hadi git istedigin kadar eğlen arkadaşlarınla şimdi.."..

buna garanti veremezsin değil mi ? o yüzden de erkekler (kadınlar da aynı aslında) çok yakın karşı cinslere uyuz olurlar.. normal bir tepki..karşı cinslere karşı belli bir mesafede durmazsan yanında sevgilini bulamazsın..

0|0
    0|0
    • 6 yıldır çıkıyoruz. Güven sorunumuz yok bizim

Erkekler Ne Diyor 15

• yanlış yapmışsın

0|0
    0|0
  • sevgilinin yaptıgı sadece kıskannçlık bunu bukadar büyütmenize gerek yok sevgilinizin yanında arkadaşınızla yattınızdamı bukadar sinirli siz yanlış birşey yapmamışsınız sevgilinizinde bunu görmesini isterdim doğrusu yapıcagınız tek şey karşılıklı oturupp güzel güzel konuşmak

0|0
    0|0
  • Bir ilişkile başlamışşan ve ilişkin geçici değil ciddiyet taşıyorsa arkadaşlarım çok yakın dostlarım onlar samimi olabilirim durumlarını kaldıracaksın ne erkek ne kadın böyle birşeyi hazmedemez aynı durum senin için de geçerli eski dostuyla sarılmış sahilde gezerken görebilirdin.

0|0
    0|0
  • bı daha erkek arkadaslarınla konusmcm dıye soz verceksın ve konusmayacaksın ben olsam bende surat asardım

0|0
    0|0
  • yanlış yapmışşsın fıstık.. arkadaşlarım diyorsun ama sevgiline daha yakın olman gerekirdi..

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum olmuş erkek için ancak zamana bırakırsan düzelebilir fazla hatırlatma o anı , yeni şeyler yap, özür dileme

0|0
    0|0
  • çok yanlış yapmışsın . bida yapma yeter ona. zamana bırak

0|0
    0|0
  • Ben doguk gunu kutlamayi sevmeme hediyeye gerek yok alistirma hediyeye

Birbirimizin yanimizda olmasi yeter de

0|0
    0|0
  • ona deki..sen gelmeseydin bu kadar eğlenemzedi kimse..kızlarda erkelerde çok sevmişler seni..acaip buldular de..bak nasılhemen haftayada gidelim diyor

0|0
    0|0
  • Sadece erkek arkadşşınla samimi olmalıydın işin zor

0|0
    0|0
  • seni seven birine böyle davranman çok yalnış iyi değil ilişkinin gidişi

0|0
    0|0
  • ayrılık çanları çalıyor

bi dahaki sefere empati kurmayı dene

0|0
    0|0
  • sen yine empati kurabilecek kıvamdasın. benim eski sevgilim de senin gibi bikaç erkeğe çok yakındı, ben de aynı şekilde tepki gösterdim ama kız ne yaptı dersin ? benim arkadaşlarım çok değerlidir , onlar için sevgilimi silerim dedi. ben naptım ? s.ktiri çektim tabi, öyle kızla ilişki mi yürür ? yani sevgilinden daha yakın olamazsın hiç bir erkeğe, bu erkek için de geçerli, yoksa o ilişki cortu çeker. acilen gönlünü al, yoksa sevgiline bye bye de

0|0
    0|0
  • sevgi sözcükleri söyle

0|0
    0|0
  • söyle biraz moderen olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yanlış yapmışsın.

0|0
    0|0
  • çok kötü olms ya erkkler hç gelemz byle şylere ama sn ynlş bsy ypmamssn ki barısırsnz pek üstüne dşme tatlı dille hallet :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...