Bir Sorum Var :)bir bakar mısınız

Arkadaşlar Gerçekten Evlenicem dediginiz ve gerçekten cok sevdiginiz ancak sonra ayrıldığınız hatta sogudugunuz , asla bir daha olmaz diyip uzaklaştıgınız insandan sonra ! kendinizi baska insanların kollarında ya da yanında buldugunuzda o olmaz dediginiz insanı yıllar sonra keşke tekrar dönse eskisi gibi olsaydık dediginiz oldu mu ? ve bu süre zarfı ne kadar ?

Güncellemeler:
yani ilk sevdiginizin üzerine ayrılıktan sonra gül kokladıgınızda ondan sonralarınında hayırsız cıktıgını görünce ilkinizi özlediginiz oldu mu ?

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• En fazla 1 ay içinde ama başkasını bulma aşamasına gelmeden oldu giden geleni aratır derler ya laf misali seninkiside ama keşke hemen yeni birini bulmasaydın

1|1
    0|1
    • ben bulmadım ki onun düşüncelerini sezmek için özellikle siz kızlara sordum ''o başka kollarda hayat ararken ben ise onu beklemekten kollarım yoruldu.'' bu sözü dahi onun için yazdım face duvarıma inş görür 1.5 yıl gecti üzerinden ondan sonrası hiç olmadı sana sacma gelecek ama bu bir gerçek

• her insan değerlidir amacım burda yalakalık yapmak değil kendini ezdirme

• estg. öyle demek istemedim sende ezdirme asla

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• ılkınden cok büyük bir darbe yedım vede 1 sene gectı 5 yılımı verdgm ınsandı vede hayatıma kımseyı almadım almayıda düşünmuyorum cunku ınsanlara karsı güvencımı ınancımı kaybettım vede bu konuda elstrye de kapalıyım teşekkürler...

0|1
    0|0
  • Bende bu sorunun cevabini merak ediyorum. Neden kimse insan gibi aciklamiyor da laf salatasi yapiyor. Unuttu mu bizi baskasini sevdi mi hemen. Ne zaman pisman olur yok mu bir bilen

0|1
    0|0
  • ben tükürdüğümü yalamam!

1|0
    0|1
  • hep bir kıyaslama içinde olmuyomu insan ? yenisini ve eskisini değil mi

0|1
    0|1
    • Kıyaslamalar çok yanlış bence. Belki kıyaslama yüzünden, daha iyisini kaybediyorsunuz ama farkında değilsiniz. Kimseyi kimseyle kıyaslamayın. Herkesin parmak izi nasıl farklıysa her insanda farklıdır.

• Ne yazmisin be valla helal

0|1
    0|0
  • O kişiyi tamamen kafamda bitirmedikten sonra başkalarıyla olmam kökten çözüm

0|1
    0|0

• Oluyor 1,5 sene :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kisaca soru 'gitmek kolay da, gittigin yerde aradigini bulamazsan donmek koymaz mi ?' Koyar hocam koyar. Gelen gideni aratir. Her zaman kaybettigine uzulur insan. Kaybettigine uzulecegine kazandiklarina sevinse halbuki cok sey yapacak, cok ilerleyecek ama hep akli onun olmayanda kalir insanin. Hep ulasamadigin ciger degerlidir hocam. Hep sonradan gelir aklin basina , hep sonradan, sonradan...

1|0
    0|0
  • ıllakı bır kıyaslama olur lakın gıden gıtmısdır gıttıgındede hersey bıtmısdır, keskelerle yasanmaz

0|1
    0|0
  • böyle şeyleri istesende deme içinde kalsın :) içinde yaşama ama dışa vurup kimseyi sevindirme...

0|1
    0|0
  • Bu soruda nokta kullanılmamış. İmla kurallarından çalmışlar. :)

0|0
    0|0
  • adam sevgili bulmuş ayrılmış bide sansosyonel olaylar geçmiş başından helal olsun ağam sana ama olmadı daha bize :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...