Yabancı futbulcuların kaprisleri

öncelikle meraba herkese ya ben bu türkiyedeki yabancı futbulcuları anlamış değilim lig takımlrının yabancı futbulcuları spor toto süperlige tatil havasında geliyor resmen kafasına esti mi oynuyor kafasına esmedi mi sakatım deyip 5-6 ay oynamıyor parasınıda tıkır tıkır alıyor örneğin querasma allah var çok yetenekli becerekli futbolcu ama beşiktaşta 5 maç müthş onuyodu sonra saktım deyp 15 maç oynamıordu eskileri hatırlayın galatsaraylı lincoln de öyleydi.sizce bu yabancıların böyle yapmalarının sebebi nedir

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bizim futbolcuların kalitesizliğinden dolayı onların 2-3 hareketine bitiyoruz

dolayısıyla adamlar ben neymişim havasına kapılıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yıldız futbolcuların kaprislerinin nedeni bizim şımartmamızdır,nasıl olsa beni yollayamazlar mantığıdır.

0|0
    0|0
  • Suclu yine bizleriz. Onlari simartan taraftar cunku.

0|0
    0|0
  • tam da bir melo örneği verdin canı isteyince çok şahane canı istemeyince schalke maçındaki gibi bizi yakıyordu az kalsın

0|0
    0|0
  • Sakatken oynayamazlar ama?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onlar kaprisli değil, biz şımartıyoruz..Bir futbolcuyu havaalanında 1000 kişi karşılarsa, yöneticililer oyuncuyu transfer edip taraftara hoş görünmek için oyuncunun kapısında yatarsa, oyuncu kendini bir bok zanneder.

Drogbayı, Quaresma'yı, Gutiyi falan karşılarsın, o oyuncular zaten aşmış artık.Şımarmadılar ve şımarmazlar da..

Ama adı bile duyulmamış oyuncuyu havalimanında omzuna alırsan, tepene çıakrlar.

0|0
    0|0
  • hava alınıda karşılayıp omuzlara alırsan öyle olur tabi

0|0
    0|0
  • adamlar ne dese tamam diyoruz. kadro dışı bırakacan görecek tatili. Allah'tan takımımızda öyle futbolcu yok şuan.

0|0
    0|0
  • karakter meselesi alex drogba kuyt şımarıyo mu

1|0
    0|0
Yükleniyor...