1200 tl ye telefon alacagım. Param var ancak bu kadar paranın telefona verilmesi acaba yazık günah mı?

1200 tl ye telefon alacagım. Param var ancak bu kadar paranın telefona verilmesi acaba yazık günah mı sizce?

Akıllı bir telefona ihtiyacım var param da peşin var ancak bu kadar para vermeye insan paraya kıymamasından değil de bir telefon için değer mi diye soruyor insan ister istemez millet ne zorluklarla yaşarken..

Nerdeyse bir laptop parası tablet alınır vs vs ( Ancak tablet ve laptop iş yerime sokamıyorum)

Şu açıdan bakarsak ancak kendimi ikan edebilirm :) Bu telefonları daha önce hiç kullanmadım eğer derseniz laptop gibi tablet gibi telefon sonucta her ısın goruyor laptop gibi o zaman mantıklı olur. Tabi ayrıca evimde pc im var.

Güncellemeler:
Aynen birisi demiş ihtiyacım var iş yerinde falan lazım ama "İSRAF" mıdır sizce ? Samsung s3 düşünüyorum

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• 1200 ? iletişim merkezlerinden almanı öneririm.. fiyat farkı oluyor.. tbii sanırım mini almcksın :) bn mini alacaktm fakat israftır diye almadm fakat ihtiyacın varsa al kullan :) birazda sen hava at

0|1
    0|0
    • hava degıl ıhtıyac :) alcakgonuluyum atamam :) ıs yerınde herkesın en kotu i phone 4 zaten :)

• yok kardeşim yanlış anladın :) s3ün bir havası var ya ona sahip olmak ayrıcalıktır o yüzden :) al gitsin düşünme bu kadr , hevesin kaçar

Kızlar Ne Diyor 5

• sankii dier tlfonlar akılsızmı dıer düşük modellerde işini görür bide paramız yok memur maaşı yetmıyo acız der bankartlarlan protesto yaparsınız 1200 bir aılenın bır aylık kıra su elektırık mutfak ıhtıyacıı cok günahmı sevapmı demeyı bılıyosan ramazan ayındyız gıt o parayla alış verıs yap erzak durumu olmayanlara dağıt sevaba gir o paraya ihtyacı olan ınsanlar var durumu olmayn ınsanın kırasınıda odeye bılırsın gece kondularda aslında nekadar cok hayırlı bır ıs yapcaksın ama nerde anca parayı alın klzote koyun ıpını cekın bu kadar

1|0
    0|0
    • kardeşim aileme ev alıyorum on yargılı konusma param da yetıo cok sukur ıhtıacım var akıllı bır telefonda ıs yerınde mecburum sımdı daha ıyı anlarısın umarım

• : )sensın terbıyesız ben kıskanc bır ınsan deyılım hayır yap ıhtıyacı olan bır ınsana yardımcı ol dedık bunun nersı kıskanclık senın cıddı sorunun var bellı bak işine

• arkadasım bı gıt ya baska yere yaz :)

• cok haklısın verılesı gercekten yazık.sende bılıyorsun gunak oldugunu ac ve cogu seye ıhtıyacı olan ınsan o kadar cok kı:(aklın gonlun ne yapmak ıstıyorsa onu yap demekten baska bısı yapamıyorum:(

1|1
    0|0
  • ihtiyaçsa e bir de durumun varsa alınır yani normal

0|1
    0|0
  • yani geniş ekran android işletim sistemli bir telefon alırsan iş yerinde seni karsılayabilir diye düsünüyorum ayrıntılara takılma sık sık degistirme alıskanlıgın yoksa kaliteli bir tane al senelerce kullanırsın verdigin paraya deger o zaman.. yanlız anlamadıgım sen gizlisin de neden gizli cevaplara izin vermedin :) neyse sorun degil olsaydı yazmazdım zaten..

0|0
    0|0
  • günah değil israf.. tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir telefonuda o fiyattan kat kat düşüğe alabilirsin çok fazla model var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gercekten ihtiyacin varsa al

0|1
    0|0
  • Eğer 1200 TL vermen seni ekonomik olarak zorlayacaksa alma, 600 TL civarına da akıllı telefonlar var, ancak bir sorun olmayacaksa al.

0|0
    0|0
    • dedıgım gıbı para var zorlamıyor benı sadece ısraf olmasın dıye dusunurom

• Şansına kötü olmuş, haziran başından beri çok fena yükseldi.

• aynen ama teknosa gıbı yerlerde benım bıldıgım 1400 tl idi hep ılk defa 1200 tl nın altında gordum vatan vs ben mı gormedım 1000 tl altına ındı de ?

• o paraya 3 boyutlu let tv var yazık...alma.. o paraya telefon alınmaz...

0|0
    0|0
  • bütün çulsuzların elinde işte bu yüzden iphone var:D adamın karnı aç geliri yok ama iphone telefonu var:D

0|0
    0|0
    • ne demek ısıtosun yanı sıdmı maasımı burada mı soyleyım ;?

• Paran varsa al. Sanırım para kazanmaya yeni basladin ve zor geliyor fazla harcamak :)

0|0
    0|0
    • yok hocam 3 senedır calsıyorm ancak istaf etmekten hıc hoslanmam elım de sıkıtdır ev alacagım bıraz kredı cekıp ama ıhtıacım da var telefona 600 tl yede var ıhıtacımı gıdercek ama 1100 tl ye en ıyılerınde alıp saglam olsun daha mantıklı sankı geldı bana bende muhndesım :)

• Indirimleri takip et. Ben 900tlye aldim s3 2ay önce

• hade canım netten mı ? dolar cıktı ya

• yerinde olsam laptop alırdım ama sen bilirsin

0|0
    0|0
    • laptop iş yerinde gıremıyor ıse yarmıo yanı sadece evde ıse yarıo o durumda

• bilemem gerekliyse iyi ama tlf ların hepsine alo diyebiliyosun çokta kötü bişey almazsın ama okadar para çok maddi durumun iyse al.

Yükleniyor...