Artık sıkılmadınız mı?

her gün gezi olaylarıyla ilgili günün soru su görmekten bıktım. ben sinirlerim bozulmasın diye haberleri dahi izlemiyorum. biraz kafa dağıtalım diye buraya geliyoruz gezi olaylarını gözümüze gözümüze sokuyorsunuz. hayır bazılarına mantıklı yorum yapıp görüşümüzü belirtiyoruz soru sahibi sağolsun veriyor veriştiriyor madem karşıt görüşe saygın yok git topla sizinkileri onlarla tartış hem hep aynı görüşü duyar memnun olursun burada hava civa yapmazsın. ks yönetimi sizde kaç gün önce ki gezi olayları ile ilgili soruları tekrar tekrar servis edip siznirimiz zıplatmayın yaff :(

Güncellemeler:
bu soru başlığı altında konuyu yine gezi olaylarına çekmeye çalışmayın. hassasiyetiniz için teşekkürler

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• emin ol ki bende bu ülkede yaşanan bir çok olaydan bıkmış durumdayım.

koskoca 3. köprü meslesi varki daha yerini bulamadılar...ya da bilinçli bir manevrayla toplu konutlara ya da yandaşlara traşlanmış orman arazisi çıkardılar..

ne tesadüftür ki beykoz da da orman yangınları aynı zamana dek gelmekte...bunlar midemin fazlasıyla bulandığı sadece 2 günlük havadisler ...senin anlayacağın bende sıkıldım ...:)

2|0
    0|0
    • ülkede olan olaylara kayıtsız kalınsızn demiyoruz ama olaylar hakkında düşünür yorumunu yaparsın bitti gitti. arkadaş temcit plavı gibi bu nedir ya?

• zaten ülkede 2002 den beri meydana gelen olayların yansımasıdır taksim.

Erkekler Ne Diyor 7

• bende sana katılıyorum yanlışın bu ülkede bu kadar savunulması çok saçma gelmeye başladı artık o olaylar bile haddiden fazla uzadı zaten artık gündemden kaldırılmalı

2|1
    0|1
  • Cevabımı kaldıran moderatör, yamacıma doğru bi' gelsin!

2|1
    0|0
    • senin cvb mı kaldırdılar. bişey yoktu ki sende :)) enteresan ya enteresan...

• Bir şey olmadığını biliyorum. Küfürlü mesajlar silinmez bu sitede. Moderatör hoşuna gideni silmiyor, hoşuna gitmeyeni siliyor.

• Bir dovmedigin kaldi yani soru soran...Bazilari hala gezi anlamadiklari icin soru soruyorlar yardimci olmak icin...Misal birde ben soru sordum o gun cevapláyan arkadas beni engelledi ustelik bana sen farkli gorusleri kabullenmiyorsun diyordu

1|0
    1|0
    • bide o var sorsan herkes demokratik ileri görüşlü entelektüel insanlar ancak icraate gelince cehalet vahşet arkadaş.

• bende her zaman r.t.e nin yüzünü görmekten bıktım nasıl olacak

0|3
    1|1
    • bak o basit kumandayı alıyosun zaplıyosun odamı olmadı benim gibi yapıp tv izlemiyosun.

• adam rüyalırıma giriyor :D ona napıcaz peki bir türlü sevmedim şu adamı ya nasıl bir insandır anlamadım

• sen görmeyince insanlar dışarda eziyet görmüyor mu sanıyosun?

0|2
    1|0
    • hayır öyle sanmıyorum dışarda bir eziyet varsa bunun sebebini milleti kışkırtarak bulamazsın. aynı konu aynı, şiddetle, farklılıklar kabul edilmeyerek, şiddetle karşı çıkılarak baş edilemez diyorum. bak çok güzel bir noktaya değindin nasıl ki ben görmezden geldiğimde dahi hayat aynı akışında devam ediyorsa aynı konunun tekrar tekrar açılması ve kendi görüşü dışındakilerin kabul edilmemeside sorunu ve eziyeti çözmez

• susunca sorun çözülür yani.

• soruyu doğru okumanı tavsiye ederim ben gezi olayları çerçevesinden uzak bir ortam istiyorum. madem kişi gezi olaylarını hazmedemiyor ve görüşünü belirtmek istiyor etsin. soru sorarken siz ne düşünüyorsunu diyip ben görüşümü söyleyince hakaret yiyorsam benim düşüncem farklı düşünenlerin bu sorya cevap vermemesi için soruya not düşsün.

• herkes ogrenene kadar gezi

0|0
    1|1
  • Cevap verme olsun bitsin?

0|0
    0|1
    • çoğuna öyle yapıyorum zaten ama adam soruyu öyle bir soruyor ki sanki sanki güzel bir tatışma ortamı olcak diye cevaplıyorsun sonra hay ağznı kırdığım cevap vermeyseydim keşke diyorsun.

• beni burç yorumları falan ilgilendirmez. tartışmayı bilmeyen bu tür hassas konulara değinmesin.

• bu da ilgilendirmeyecek seni o zaman.

Kızlar Ne Diyor 7

• katılıyorum.isteyen gider eylemini yapar bir de gelip burada propaganda yapıyorlar. hem de karşıt fikre saygıları yok.direk küfrediyorlar.sormalarından bıktım.

2|2
    0|1
    • aynen ya. ortada bir görüş belirtsen bile tahammülleri yok değil ki karşıt görüş belirte bil.

• yemediğim küfür kalmadı. bir de saygı diyorlar.sonrada sildiriyorlar ego tatmini yapıyorlar.

• aynen ...sıkıldık artık

2|0
    0|1
  • Katılıyorum, yeteeeer :(

2|0
    0|2
  • Unutmaya çalışınca gerçekler değişmiyor.

0|1
    1|0
    • unut diyen yok ki haftanın yorgunluğu stresi, okul,iş ,aile stresi ülkede olanlar kafamı dinlendirim diye açıyorsun biri bir soru sormuş adam yerine koyup cevap verriyorsun usturuplu bir tartışma ortamı olsun diye karşıt görüşteysen ya da aynı görüşte olup farklı düşünüyorsan hakaret üstüne hakaret . kaldıramıyorsan bu tür sorular sorma arkadaş

• Herkes istediği soruları sorma hakkına sahip birkaç kişi sıkıldı diye merak ettiğini sormayacak değil. Görmek istemeyen girmesin siteye. Ha istediğini sorarken tabii ki hakaret etmemeli o ayrı.

• canım tabiki isteyen merak ettiğini sorsun hatta görüş bildirmek isteyen tartışma ortamı açsın ama tartışma ortamı açan adam ben görüşümü söylediğimde hakaret etme hakkına sahip değil. madem farklı görüş kabul etmiyor ozaman soruya not düşün şu görüştekiler cevap versin desin bariii.

• O ölenleri hiç unutamadım ki .

0|1
    1|1
    • ? o ayrı bir konu ama burada insanlar her dakika bu olayları hatırlayıp gerilmek zorunda mı?

• Rte bir kere olenler icin basimiz saolsun deseydi ulke bu kadar gergin olmazdi ...Misir filistin icin aglayanalar birazcikta 70 milyon icin aglasin

• Onlar insanlıktan muhaf

• o kadarda yok aslında ilk başlarda çok sıkıcıydı

0|0
    0|1
    • yok arkadaş bu gezi olaylarıyla ilgili ortada bir görüş bile belirtemiyorsun adam yayagarayı basıyor. madem tahammül edemiyorsun bu minvalde herkese sorma sadece senin görüşüne mensup olan bir yerde sor tatmin ol

• bi bitsede memleket huzura kavuşsa

0|0
    1|2
    • dimi ya hiç değilse bir kafamızız rahatlatacak ortam olsa.

• Türkiye uyandı herkesin gözündeki kapak kalktı kolay kolay son bulmaz

Yükleniyor...