Küçükken hırsızlık yaptın mı? yapanla karşılaştın mı :D

aklınız tam yetmiyoken falan hırsızlık yaptığınız oldu mu :D veya yapanla karşılaştınız mı bizim sınıfta bitli hacer hep kalemimi çalardı burdan onu kınıyorum inşallah düzelmişsindir hacer bak çoluk çocuğa karıştın yapma öyle şeyler.. :D :D

link

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Okula giderken süper markete girip çantasını doldurup okulda satan bir arkadaşım vardı..

Sonradan şu kapı gadgetları ortaya çıktı bunu bir kaç kere güvenlik yakaladıydıda bıraktıydı..

Hayatımda ki ilk hırsızlık deneyimim 5 yaşında iken annemin cüzdanından Bin TL (eski parayla lan korkmayın) araklayıp plastik top almam olmuştu... Sonra anam dövdüydü..

2. hırsızlık deneyimimde ise, evin üst sokağında ki bakkalın camlarından biri kırıktı.. Bakkal farkında değil tabi..Ama kırık olan camın dibinde de Albeni,Metro, çokanat Cukulata namına ne ararsan var =)

Bİz tabi sızma operasyonu yapardık resmen. eğilierek yürümelere ses çıkarmamalar..

Öyle öyle 20-25 tane çukulata götürmüşümdür...

7-8 yaşlarındaydım.. Biz böyle o bakkala çukulata operasyonu yaptığımız zamanlarda, adamı gerçek bir hırsız soymaya kalkmıştı.. Adamda pompalıyla indirmişti hırsızı..

Ondan sonra bakkal kapandı zaten.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• oldu :) çocuktuk ama :) derlerki bizim çaldıklarımız bakkal görüyormuştur ama sonra ailelerimiz parasını ödüyor derler dogrumu acaba

1|0
    0|0
  • Ufakken tir calip kuzenlerle gezme hayali kurardik.Nasil kullanacagiz, nasil kacacagiz vs gibi hicbir detayla kafa yormazdik sadece caldigimizi varsayip soyle boyle yapariz derdik disarda tir arardik :)

1|0
    0|0
  • Annemin cebinden bir kaç defa almıştım ilkokuldayken :D Tabi sonra itiraf ediyodum.. Ama bu zamanla hastalığa dönüşüyo cebinde paran olsa bile gidip çalıyosun.. yani öyleymiş :)

1|1
    0|0
  • Evet 1 keresinde 2. sınıftaydım normalde kesinlikle almam ama arkadaşımın annesi doktor babası hemşireydi ve ona küçücük rüzgar gülü almışlar 1 cm boylarında küçücük dönüyordu çok hoşuma gitti. birgün aldım eve götürdüm annem çok kızdı geri götür dedi gittim çaktırmadan çantasına attım :)

Hırsızlık yapanı çok gördüm.

1|0
    0|0
  • pastaneden külah çalmıştım sonra kuzenlerimin nasihatlarıyla başbaşa kalmıştım

1|0
    0|0
  • mahalleye arabayla kutularda pasta satan adam gelirdi arabanın bagajında satıyordu hep ve hep açık bırakırdı biz 2 arkadaş gidip 2 3 kutu pasta çalıp evin arka tarafında yemiştik

1|1
    0|0
  • Yapmazmışım öyle şeyler. :)

1|0
    0|0
  • bakkaldan cips şeker kola gibi çocukken ilgimi çeken şeylerden patlatmışlığım var

bi keresindede kazakistanda bayan arkadaş kızdırdığı için iç çamaşırını alıp bir başka bayana hediye etmiştim :D

1|0
    0|0
  • küçükken dayı oğluyla sakız, çikolata, bisküvi, lazer, torpil, kızkaçıran gibi şeyler çalmıştım, köyde başkasının tarlasında karnımı doyururdum resmen hep dayımın oğlu aklıma sokuyo bunları, bir kez oyuncak veya atari kasedi yeltendim ama vazgeçtim

1|0
    0|0
  • herkesin bakkaldan sakız araklama tecrübesi mutlaka vardır diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • bi karga olamadik ya la :(( link

1|0
    0|0
  • bizim kantinde içinden güzel dövme çıkan sakızlar vardı hep ondan alıoduk çok çok.20 tane filan alıp adama 15 sakız parası verdiğimi hatırlıorum ilkokul 1. sınıfta:D

1|0
    0|0
  • bakkaldan sulugöz, arkadaşın bisikletin jantına takılan boncuğu, misketleri, kızların evcilik oyunundaki bardak çanakları, inşaatlardaki demirleri (satıpstreet figter oynardım atari salonunda ) elim çok uzundu anlayacağın

1|0
    0|1
  • Evet, bakkallardan az çikolata çalmadım. :(

1|0
    0|0
  • Babamın cebinden para çaldıydım :D Amaaaan babam nasılsa ^_^

1|0
    0|0
  • yaptım bahçeden erik kopardım...

1|0
    0|0
  • yapmadım ..

1|0
    0|0
  • yaptım vallaha :(

1|1
    0|0
  • Evet yapmıştım :)

1|0
    0|0
  • arabaların sibob kapaklarını alıp bisikletimize takardık :D

1|0
    0|0
  • sadece erik şederdik agaçlardan o kadar :(

1|0
    0|0
  • cocukken bir hırsızlık yapmısm ama iyi bir dayak yemiştim dayımdan :D

1|0
    0|0
  • deodorant çalıp sokakta birbirimize sıkardık.

1|0
    0|0
  • 9-10 yaslarinda bakkala iki kisi girip biri bakkalciyi oyaladi bende gofretleri almistim 7veya8 tane:)

0|0
    0|0
  • muşmulaları çalardım komşunun hep. D

0|0
    0|0
  • komşu kızının sütyenini çaldım çöpe attım:)

0|1
    0|0
  • Ben de küçüken bişey çalmıştım ve çok utanmıştım

0|0
    0|0
  • bitane sigara çaldım :s

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bizim sınıfta da sinsi tuğba vardı kalem kutumu çalmıştı içinde her kalemden 3 tane vardı çok üzülmüştüm.kalemsiz kalmıştım ailem çok kızmıştı sanki çalsın diye eline vermiştim hahaha:))))

1|0
    0|0
    • ahaha bitli hacerde aynıydı tirbiyisizler sinsi tubayla aynı örgütten bunlar :D asbvmhds

• arkadasımın kalem kutusundan bir milyon çalmıstım . 3. sınıftım . 5 .sınıfta sınıfta kimse yokken çantasına katmıstım aynı miktarı :D

1|0
    0|0
  • Evet küçükken yapardım öyle şeyler. Annem kızmıştı bana :):)

1|1
    0|0
  • Kuzenimin barbie elbisesini calmistim ama sonra itiraf ettim.

1|0
    0|0
  • Küçükken sakız çalmak hırsızlığa giriyor mu? :(

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarım yapıyodu bende abalak abalak bakıyodum ama bakkal tanıdıktı dedemin en yakın arkadaşıydı sorun olmuyodu dedem gidip parasını veriyodu :D:Dd.

1|0
    0|0
  • Manavdan bir avuç erik çalmıştım, yakalanmadım :))

1|1
    0|0
  • Ah o başak yok mu o başak kalemlerle falanda uğraşmazdı nerede para varsa uçururdu sağolsun :)

1|0
    0|0
  • Yapmadım beybim. Yapanı dövmüştüm dhkkgd:)

1|1
    1|0
  • Evet. 1.sınıfta arkadaşımın silgisine hayran kalıp, yere düştüğünde gizlice almıştım :C

1|0
    0|0
  • Yok Herkes sen gibi gurursuz ve şerefsiz değil yapmadık çok şükür.

0|0
    0|0
  • ben çikolata çalmştım dayağıda yemştim :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...