Bir kızın ahını alanın sonu

Hayırlı ramazanlar arkadaslar bir kızın ahını alanın sonu nasıl olur veya böyle bir şey başınıza geldi mi ? Teşekkürler

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aldım ve bedelini çok ağır ödedim ödüyorum.Ne maddi olarak kendimi doğrultabildim,ne de ondan sonra hiç mutlu olamadım evlendim evliliğim yürümedi ayrıldım,evlenirken bir sürü sıkıntı yaşadım,yıllar geçti hala kendime gelmiş değilim.yıllardır süründüm resmen.o yapınca kabul edilemez saydığım herşeyi evlendiğim kişide kabul etmiş olmama rağmen evlilikte mutlu olamadım.

0|0
    0|0
    • sana acıdığımı söyleyemicem . kimbilir o kız ne acılar çekmişti

• Ne yaptın o kiza

• Kötü anlamda birşey yapmadım,burada anlaşıldığı anlamada cinsellik vb şeyler yaşanmadı çok şükür sadece birbirimizi çok seviyorduk( özellikle o daha çok seviyormuş) bir yerde tıkandı ilişki çok sıkıntılarım vardı ve yürümedi bitti o yeniden bir araya gelmemizi çok istedi ama ben kabul etmedim.

Erkekler Ne Diyor 14

• İffetli bir kadına yalan yere dedikodu yapmak iftira atmak çok büyük bir günahtır. Rabbim, mazlumun ahından korkun, der.

1|0
    0|0
  • Pek bişe olcağını sanmam.çünkü kadın kolay beddua eder ancak erkeğin beddua etmesi için gerçekten çaresiz kalması lazım

0|0
    0|0
  • Kız ahından çok, baba beddualarından korkarım...

0|1
    0|0
  • Ah ın (Beddua nın) kızı erkeği olmaz , kimin ahı olursa olsun ah almak ve ah alanın sonu kötüdür. Hayırlı ramazanlar :)

0|0
    0|0
  • illa bir şey mi olması lazım,kimse yapmasın

0|0
    0|0
  • Hiçbişey olmaz

0|0
    0|0
  • çıkar aheste aheste

0|0
    0|0
  • ya bir erkeğin ahını alan kız ?

0|0
    0|0
  • hıc bıse olmaz kızına gore degısı r

0|0
    0|0
    • Kıza göre değişir ?

• ıyı olup olmadıgını anlayabılırz heralde dı mı

• Yok anlasilmiyormus

• geldi işte burda karsındaa

0|1
    1|1
  • aheste aheste çıkıyo sonra diyolaa

0|0
    0|0
  • hepte kızların istediği oluyo ama haaa:D

0|0
    0|0
  • sadece kız dedigil kimsenin ahını almamak lazım

0|0
    0|0
  • ey muhterem din kardeşim birinin ahını alırsan cehennemde şeytan kankin olur.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Mutlaka bedelinş öder. Ya bu dünyada ya diğer dünyada.

0|0
    1|2
    • Peygambermisin gardaş :A dilenciye para vermediğimiz için tonla beddua duyuyoruz bedelmi ödicez ?

• Mutlaka ! Vahiymi geldi ?

• Ahını almak derken hakkına girmek olarak anladım bu ne heyecan ya yavaş olun arkadaşlar :)

• sonu hıc ıyı olmaz o kısının

0|0
    0|1
  • Bedelini ödersin.

0|0
    0|1
  • eskı sevgılım bana beddua etmıstı ben bırsey yapmamıstım ama vurdu bana onun bedduasıçbana dedıkı ınsallah cok seversınde karsılık gormessın dedı olduda:(

0|0
    0|1
Yükleniyor...