Diyelimki nişanlısınız?

nişanlınızla çekindiğiniz mayolu bikinili fotoları facenize koyarmısınız?arkadaş ve aile çevrenizin düşüncesi önemsizmidir sizin içn?

Güncellemeler:
arkadaşım yabancı uyruklu biriyle nişanlandı facede tatil fotoları var bencede asla koyulmaması gerekir

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• Herkes özgür.Bir insan vücuduna dayanarak yaşam sürdürüyorsa veya vücuduna gelen ilgiden hoşlanıyorsa bu nişanlandığında geçecek bir durum değildir.Bir çok erkek öyle düşünür ama bir insan kolay kolay değişmez.Evlenince belki rahibe olmasını bekleyen erkekler olabilir ama bir gerçek varki bir insanı kısıtlaya bilirsiniz ama özünü değiştiremessiniz.Ben vücuduna fiziğine ilgi çekmek isteyen insanlarla çok uzun yıllar çalıştım.Haz alıyorlar.Başka insanın onları izlemesinden onlara o tür ilgi vermesinden haz alıyorlar.Bunun yabancısıda öyle türküdü öyle.Bir yüzük veya evlilik onları degistirecegini sanmıyorum.Biraz ayak uydururlar ama içlerinde halen bu duygu yoğun olabilir.Ben kendim yapmam ama yapanada ön yargılarım yok.

0|1
    1|2
    • güzel yazmışın eksiyi haketmiyosun çokta doğru

Kızlar Ne Diyor 17

• Face imde sadece akraba ve yakin arkadaslarim var bikinili veya mayolu hic bir resmimi sanalla koymam !

0|0
    1|2
  • Nişanlı olmama gerek yok bikinili resmimi ne demeye face e koyayım ki derdimin adı ne, kimsenin düşüncesi önemli değil

1|0
    2|2
  • koyulmamalı sonuçta o senn namusun olucak başkalarının bakması ne kadar iyi tartışılır

0|0
    2|1
  • koymam,gerek yok

0|0
    1|1
  • Oyle giyiyorsa zaten yabancilar gormustur face e koymakta mahsuru ne.. aile gorse nolcak..aileden mi cekinmek onemli Alahtanmi cekinmek onemli..kisiye gore onemler degisir

0|0
    1|2
  • O bikiniyle mayoyla tatil yapılan yerde bin tane adam görüyor hatun kişiyi o zaman mahremiyet olmuyor tatil oluyor, faceye koyunca nişanlımı yayınlamamm. oldu canım. o zaman o bikiniyi giydirip salmicaksın da kızı ortalığa..

0|0
    1|3
  • uzaktan olursa koyarım belki

0|0
    2|2
    • hem eksi verirler hem istek yollarlar kesin istek almışındır itiraf et şuan

• genelde facee fotoğraf çok koymam.koyan arkadaşlarım var.koysunlar.

0|0
    0|0
  • Normalde yapmadigim deyi nisanlim varken neden yapayim..

0|0
    0|0
  • koymam. Çevremin düşüncelerinden çok mahremiyetim önemli benim için.

1|0
    2|1
  • Farketmez koymam ben hiçbir şekilde.

0|0
    2|0
  • normal foto bile koymam

0|0
    2|1
  • Koymam koydurmamada

0|0
    2|1
  • Hayır koymam.

0|0
    2|1
  • hayır

0|0
    2|1
  • Koymam.

0|0
    2|2
  • asla koymam.o tarz fotolarını koyanların amacı ne merak ediyorum

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• bikinili falan değil herhangi bir fotoğraf koymam kime neyi yayınlıycam

1|0
    1|2
  • o kadarda degil başkan, koyanlarıda anlamam zaten hafif godoşluk vardır diye düşünürüm

1|0
    2|1
  • kendimden hariç hiç kimsenin fotosunu koymam

0|0
    1|2
  • ne o öyle lan nişanlımı pazarlıyormuş gibi. bana özel kalır o fotoğraflar.

1|0
    2|2
  • asla koymam

0|0
    2|1
  • Asla koymam gerçi bikini bile giyemez.

Millet baksın diye fareye koyan serefsizdir

0|0
    2|2
Yükleniyor...