Eski· sevgilimin ağzının payını vermek istiyorum...

şerefsiz bana yanlış yaptı ayrıldım peşimden koştu. eyvallah dedim demek ki pişman olmuş dedim. ama yüz vermedim yinede. görmek istediğinde görüyodu beni. bugün mesaj attım niye bende ısrar ediyosun diye istediğin kızı ayarlayabilirmişsin ne hissettiğini söyleyeceksin artık söylesen kaslarından mı eksilir dedim. bana hiç ne istediğini hissettiğini söylemez gerizekalı. ne diyosun sen ya ben seninle akşam ne yapsak acaba diye düşünürken sen ne diyosun ben sadece spor yapıyorum yine saçmalamaya başladın falan diye atar yaptı bana. bende kötü bişey demedim sadece hissettiklerini bilmek istiyorum kası lafın gelişi söyledim mal dedim. bana mallı konuşma sıçarım ağzına zaten iki gündür uyuz oluyorum sana bence kendine gelde öyle konuşalım dedi. cevap vermedim. ama ondan öyle bir ayrılmak istiyorumki hiç beklemediği bir an olsun. içine otursun. o kim ki bana öyle söylüyo şerefsiz

kim kimin ağzına görcez. bana yardım edin lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin. şuna nasıl bir ders vereyim ki içine otursun?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence ne yap bılıyo musun sana uyarsa bununla bulusmak ıcın bı kafeye cagır sonra da kuzenın falan varsa erkek sevgılıymıs gıbı bulusmaya gıt elını tutara karsısına otur tabı yanında getırdıgın sevgılım bu kım falan desın sende asagıla onu orda ne bılım sıradan bı arkadas gıbı emın ol cok koyarr onaaa ama kavga cıkarsa benden degıl D:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• of of :) kolpo çino bombo daki gibi akşam bunların oarada işemeli sıçmalı eyin varmış :) link

0|0
    0|0
  • ona verebileceğin en büyük ders olabildiğince uzaklaş birdaha asla ama asla onu adma yerine koyup selam bile verme kolay gelsi :)

0|0
    0|0
  • Senin gibi kızlardan gıcık alıyorum o erkeğinde senden farkı yok içiniz nefret dolunmuş Allah sizi şeytanın şerrinden korusun. Intikam duygusu pis kötü bir duygudur.

0|2
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar sessizce ayrıl ve mesajlarına hiç bir cevap atma..

0|0
    0|0
  • bence zorlama boşver

0|0
    0|0
  • Eline molotof at. :)

0|0
    0|0
  • Ölçüm çapını ver daha kolay bence..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• E sen sevgiline mal diyosun ? Seviye iki kişilik olur sen mal dersin o onu der sen p.ç dersin o tövbe Yarabbi gider yani öyle..

0|0
    0|0
  • su konuşmalar bak ya..ey büyük allahım...en güzeli hat kapat sana ulaşmasın

0|0
    0|0
  • Ayrilarak..sana oyle laf kullanan daha neler soyler..hic ugrasma..

0|0
    0|0
  • Bu ne biçim ilişki birbirinize küfredip duruyorsunuz zaten seni aldattıysa tekrar yeniden başlamamalıydın ilişkiye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...