Aşıkmıyım sizce ????

türkcellde çalışıyorum 2 ay kadar önce bir kız geldi işlem yaptırmak için işlemini yaptım ve gitti bir kaç gün sonra tekrar geldi bu sefer işlemi uzun sürdü orda tanıştık ve sonra bizim işyerine yakın biyerde çalıştığını ögrendim ve birbirimizi gördügümüzde merhabalaşmaya başladık sonra kızdan etkilendim hoşlandım aklımdan çıkaramamaya başladım nasıl olduysa birbirimizin numarasını aldık ama kız günaydın mesaj tek bir karşılık verdikten sonra bidaha yazmıyo napıcamı bilmiyorum bu arada hayatında kimse yok onu biliyorum napmalıyım

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Aşık değilsin sadece hoşlanıyorsun, kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmem ama.

0|0
    0|0
    • ya dün hiç beklemediğim bişey yaptı beni aradı ve yanıma geliceğine söyledi ve geldi

şunu da söylim kız yazmıyo diye bende bir haftadır yazmıyodum bir haftadır görüşmüyoduk yani

• Kız belki seni deniyordur, 1 hafta o aramadıysa sen arardın. Baktı ki sen aramadın kızcağız kendi aradı. Yanına gelmesi iyi, aranızı ısıtın bence, soğuk davranmayın, sen de onu ara.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kız hakkında yorum yapamam ama sen baya baya hoşlanıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şu an biz burada ne plan yaparsak yapalım gerçekleşmeyecek o yüzden sen her fırsatı iyi değerlendir. doğaçlama yap onu gördüğünde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...