Bana bütün kızlar çok tatlısın dio biride çok yakışıklısın demio aradaki fark ne

sevgili olduktan sonra diolar onada inanmıom yakışıklı nee tatlı ne linkle destekleyebilirsiniz

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Hoşlandığım bir erkek bana tatlı dedi mi hiiiç kendimi daha fazla yormadan konuşmayı görüşmeyi sonlandırırım.

0|0
    0|0
    • bu da bakış açısı neden acaba

• bence abartıyorsun hayatım ama gözlerini okumaya çalış küçümsüyor gibi diyorsa tabiki ayrılmak lazım ama bunu sadece karatersizler yapar

• Küçümseme olmuyor baştan savarmış gibi hissediyorum. Ama bir dahakine daha dikkatli davranacağım gözlerini okuyacağım ok:)

Kızlar Ne Diyor 4

• kızlar yakışıklılara da tatlı diyebilir.

0|0
    0|0
  • Çünkü çok tatlısın demek çok yakışıklısın demekten daha içten daha samimi bence zaten çok tatlısın deyince içine o da giriyor. Tatlı ve sempatik olmak yakışıklı olmaktan çok daha iyi

0|0
    0|0
  • ben seçicek olsam tatlıyı seçerim

0|0
    0|0
  • sempatikdekı ozellıkler:Gülünce yanakları sıser,espırılıdır,hafıf sıskodur,muhabbetı ıyıdır

yakısıklıda bulunan ozellıkler:YAKISIKLIDIR :)))

0|1
    0|0
    • öyle bir geçer zamanki de mete var ya ona benziom

• ee yakısıklısın o zaman hemde sempatık :) ıyısın ıyısın ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• "Yakisikli degilsin ama berbatta degil.. Yakisikli olmayisini tek kapatan tatliligin" demek o

0|0
    0|0
  • Çok yakışıklısın deyince biraz zarf atmış gibi olur diye tatlısını da tercih ediyor olabilirler Ya da yakışıklı değil ama sempatik olanlar var ya onlardansındır her iki durumda iyi birşey aslında dostum

0|0
    0|0
  • Tatlı yani - ay yerim seni

Yakışıklı yani - offff ne kadar yakışıklı

Fark var ama ikisi de güzel bence

0|0
    0|0
    • 1. işte :D

• sorun ne bilion mu hep lafta yiyin diom tık yok :D

• Ama senin de iştahın çok fazlaymış :D bir çok kız sana bunu söyleyebilir ama bu onların sana aşık olması demek değil ki.

• tatlı olmak iyidir :):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...