Yurtdışını Arıyorum Ama

Cep telefonundan Almanya yı arıyorum , benden gidiyor bütün tl ler ama karşı taraf çağrı bıraksam bile bana arama para yazıyo bana diyor.. Gerçekten böyle birşey var mı , beni mi yiyo yoksa :/

Güncellemeler:
Hımm tamam saolun ya bnde aramayım diye mi diyo p.ç dicektimm :D

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• orası öyle ya yurt dışındaki hattın türüne göre değişiyior annem babam dışında tüm süslelem almanyada :) ninelerim dedelerim bile azmı çektim eskiden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çağrı atınca bir şey yazmaz ancak uluslararası konuşmalarda iki taraftan da gider, interneti kullanmanız tavsiye olunur :)

0|0
    0|0
    • Ulaşamadgım zamnlarda mecburen aramak zorunda kalıyorum ve bana onada para yazdığını aramamamı soyledii ondan sormk ıstedm iste :)

• Öyle ya saçma bişey.

0|0
    0|0
  • öyle dğru diyor. sen aradığında o açarsa da dakikasına 1 tl falan yazıyor.

0|0
    0|0
  • Almanya Sizi Ararsa Mesele Kalmaz ..

0|0
    0|0
  • Evet bu oluyor hele romingte isen kesin gider

0|0
    0|0
    • O ne demek ? :/

• Hee öyle olduu :D öküz falan seviyom işte bende de var azcık geçiniyok :D

• Ne diyon, oküzcükleri çayıra salıveriyon, bunlarda bir bok va sanıvırıyolar :D

Ne dadlı dilin vamiş ne güzel gonuşuveriyon :D

• operatörünle görüşürsen iyi olur her operatörün kendi tarifesi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cagri atarsan ona para yazmaz..hatta arayip konussan bile yazmaz ona. Ama o Turkiyeden oraya gittiyse ve Turk hatti kullaniorsa ancak ozaman yazar..buda sirf konusmada yazar..cagrilarda yazmaz..Hem sen arama yurt disinda turkiyeyi arayabilmek icin ucuz hatlar var onlardan alsin.

0|0
    0|0
    • Turkyedn gttı , cagrıda yazmyo galıba aramalrmda falan ıkı uc sanıyenıcın okdr cok kntrm gdıyo kıı batıcam bu gidişle :D ımm bir diyim ben bnuu ozmn alsnn da rahat konusk

• Evet yani eger uzun kalcaksa internet paketide yaptirabilir..ve internet uzerine tango veya viberden bedavaya konusabilirsiniz..ama bunlar sendede olmali.

• Öyle oluyor sen arama :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...