Bütün erkekler aynısınız diyenler buyrun karşılığınız haksız mıyım?

'Bütün erkekLer aynisınız' diyen kız. Hepsini denemek zorunda degildin..not herkes bir tutmasın beni diğerleriyle

Güncellemeler:
en güzeil ne biliomusunuz arkdaşlar faceden olsun twiterden olsun kızlar soruyordan olsun bir laf koyuyon hemen adresi buluyo çok pis koyuyormuş :))

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Ergen sözlerini gelip burda paylaşıyon yaw

0|0
    0|1
    • paylaaşmıyımmı okumak zorunda değildin yorum yazmakta zorunda değildin madem rahatsız olsun lafın iiyisi kötüsü olmazz eren meren şu genç kız dediklerimiz ergenden farkları var mı evli bayanlar dışında

Kızlar Ne Diyor 9

• he hee tamam :D

0|0
    0|1
  • Faceden kopyala yapıştır misali

0|0
    0|1
    • yyooo 1000 adet söz arşivim var ordan kopyala yapıştr misali

• Neden bir birinize girdinizki hiç gerek yok.İhtiras niyetlisin dikkat et biraz arkadaşım.

• bak işine soran ,günaha sokma benii

• Bu lafları öğrenmek için çok mu uğraşıyosun ?

0|0
    0|1
  • Bütün erkekler aynısınız diyon Brad Pitt le Ferhat Güzeli aynı kefeye koyuyon,YAPMA

0|0
    0|0
  • Tamam kardeşim haklısın

0|1
    0|0
  • Ben bu lafı sevmiyorum:(

0|0
    0|0
  • Çocukça işlerle uğraşmayın derim.

0|0
    0|0
    • laf sokmak ne zamandan beri çoçuk oyuncağı oldu doğru aşk zaten çoçuk oyunağı dimi ardon bilemdim cahilliğime ver

• sübhanallah laf koydu

0|0
    0|1
  • Doğru didin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeş bırak ya bu kızların asıl kızların hepsi aynı ? aşırı tüm kızları bir yerlerini kaldrıyor yalan mı ?sonra bir zamanlar eğendi erkeği beğenmezler ama hiç düşünmezler onu o kadar değer verinin kim olduğunu gaçmişi bırakıp çekip giderler en iyi cvb yapta bayan arkadaşlar görsünler

0|0
    0|0
  • Çeyrek porsiyon laf koydum diyip tuhaf triplere girme keyfini bozmak istemem ama sen olayı çok yanlış anlamışsın ya da var olan aklınla anlayamamışsın...

1|0
    0|0
  • aynen öyle o kızdan şüphe et arkadaşım

0|0
    0|0
  • Cevabın güzelde durup duruken böyle bir konu açarak böyle bir cevap yazmak

pekte çekici gelmedi böyle bir başlık yazan kız arkadaşa böyle bir cevapla cevap vermek daha hoş olurdu.

0|0
    0|0
  • Masallah Diorum ..

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler aynı değil kardeşim, kızlar bunu söylese de saygı duyarım ama bazılarının hakkına giriyorlar.

0|0
    0|0
  • Sen bir başkasın zaten kardeş ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...