Her gün aramasını bekliyorum bundan nasıl kurtulabilirim?

Beni aramayacağını biliyorum ama her gün aramasını bekliyorum bundan nasıl kurtulabilirim

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• İşin zor bu iş bitmiş hergeçen zaman senin zararına

Bu yüzden dışarda yaşamın devam ettiğini Dünyanın sadece aramasını beklediğin arkadaştan ibaret olmadığı gerçeğini bir kez daha düşün ve artık ondan kurtulmaya baq yeni sevgili istemiyorsan bile kız arkadaşlarınla daha fazla vakit geçirmeye çalış telefon başıcunda değilde başka odada falan dursun bir süre telefona uzak dur ailenle daha fazla vakit geçirmeye çalış çık gez birşeyler yap ki aklından gitsin kız arkadaşlarınla gezerken sohbet ederken ilişkinden bahsetme nasıl yapçam nasıl etçem deme yardımcı olun yeni birileriyle tanışayım falan de ne bileyim yolda erkeklere geyiğine laf bile atsan kafan dağılır uff amma uzun yazmışım emin ol vaktını boşa harcama seni hakedecek çok daha iyi erkekler çıkacaktır karşına...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 5

• kalbini başkasına kaptırarak ya da bol aktivite :$

1|0
    0|0
  • başkasını bul oyalan bir bakmışsın yine aşık olmuşsun . zaten o geri dönücekse döner . onu artık unut . boş yere acı çekme . hayat kısa . bu yaşlar bidaha gelmez .

1|0
    0|0
    • Bidaha başkasını sevemeyecekmişim gibi hissediyorum her gece rüyamda onu görüyorum ve başkaları çok anlamsız geliyor

• benimde öyle oldu . ilk sevgilimden ayrılınca aylarca onun dönmesini aramasını bekledim ama nafile . nuh dedi paygamber demedi . dönmedi . sabit fikirliydi . asla beni sevemeyeceğini söylemiş birisine . ısınamamış vs vs . sonra başkasıyla evlendi . benden daha yaşlı ve çirkin bir kadınla . kadın daha önce başkalarıylada yatmış bir kadındı . o tip birinle evlendi . oysa benim ilkimdi . insan çok üzülüyor koyuyor biliyorum ama bizi sevseler bizim yanımızda olurlardı dimi . seni sevmeyeni sende sebm

• Teşekkürler sanırım zamanla geçecek

• tamamen silerek..atsa da O senin için önemli bir insan değildir önemsemezsin artık

1|0
    0|0
  • zaman ve dua ile..

1|0
    0|0
  • Pipişin olsa oynar, unuturdun. :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...