Kapat

Trabzonspor Johan Elmander'i istiyor renktaşlarım ne düşünüyor ?

johan elmander için gitse nasıl olur kalsa nasıl olur?

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• trabzon kardeş takım.elmanderi trabzonda izlemek isterim.

0|0
    0|0
    • aynen bende öyle ama johan gitmek hiç istemiyor

• bizde gitsin istemiyoruz ama yabancı sınırı var işte bakalım ne olacak

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 27

• çArşı özel soruya karşı sadece renktaşların değil herkesin fikri önemli olmalı

gitmesi elmander için iyi olur yoksa forma şansı bulamayacak

0|0
    0|0
  • Elmander Trabzonda başarılı olur.

0|0
    0|0
  • ts-gs komşu kulupler

al gülüm ver gülüm

0|0
    0|0
  • Şu forvet bolluğunda zaten forma bulma şansı zor, giderse kendisi açısından iyi olur. İsveç Milli Takımı'nın forveti sonuçta, kenarda beklememeli.

0|0
    0|0
    • o kalmak istiyor gsde

• Milan Baros'ta kalmak istiyordu ama gönderildi mecburen.(Şimdi Antalyaspor'da). Yani ya yedekliği kabullenecek mecburen ya da Fatih Terim ona ilk 11'de forma verecek. Başka bir çıkış yolu yok. Ayrıca yabancı sayısı sınırlaması takımımızı nasıl etkiledi onu da bilmiyorum ya. Neyse hayırlısı..

• Elmander´i çok severim ama 6+0+4 kararından sonra kadroya girmesi imkansız bence gönderilmeli

0|0
    0|0
  • Elmander kendini transfer edilmiş hisseder ama aslında paf takımınıza göndermiş olursunuz adamcağızı :)) Bu sene futbolcu çıkarmadınız paf takımından?

0|0
    1|1
    • Şerefinizin yetmediği yerde alasi ile şerefsizlese bilen tek takım ve takım taraftarlarını ayakta alkışlıyoruz arkadaşlar...

• bir fenerbahçeli olarak inşalalh gider trabzona giden yabancılar hep düşüyo :D trabzona pahalı satarlar inşallah ama zor gibi trabzonda yabancı fazlalığı var

0|0
    0|0
  • Bence gitmesi çok zarar olur Galatasaray için ileri uçta çok iyi pres yapıp savunmayı rahatlatıyor ve karakter olarak da çok iyi birisi gece hayatı vs. gibi problemi yok...

0|0
    0|0
  • Trabzonu severim keşke onlara versek elmanderi

0|0
    0|0
  • yıldırım demirören in Allah cezasını wersin diyorum hatta tüm tff in onlar yüzünden kan ağlaya ağlaya oyuncularımızı satıyoruz

0|0
    0|0
    • ah sorma renktaş sorma bir istifa etmedi şimdiye kadar milli takım çok gelişti ya fenerr ceza alınca milli takım gelişmiyor oldu sinirlerim tavan yaptı

• gene heyheylerim geldi sabah sabah nerden hatırlattın

• konu hep tüpçüye geliyor güzel kardeşim :(

• Kulüplerde bu tarz milyon euroluk oyuncular o veya bu sebepten kadro dışı kalırken bir kaç yüz bin euroluk adamları oyuncu diye izliyoruz. İngiltereye dönsün bence hem kendine hem kulübüne faydası olmuyor burada.

0|0
    0|0
  • Elmanderi seviyorum ama gitme zamanı geldi..Trabzon onun için iyi bir yer tabi gitmek isterse

0|0
    0|0
  • 11 aralık 2011 trabzonspor galatasaray maçında kaleciyi yan yatıran adam...

Hayırlısı be gülüm :A

0|0
    0|0
  • Trabzon gibi olur oda...

0|0
    0|0
  • gitsin trabzonluların gönlünü almak lazım. aykut onur kıvrak felan ilerde gs nin ana kadrosunu oluşturacak inşallah :d

0|0
    0|0
  • gitmesi daha iyi olur Trabzona faydası çok olur iyi bir futbolcu ama yabancı saçmalığından dolayı yer bulması çok zor bizde

0|0
    0|0
  • hep biz mi ts den futbolcu alicaz..biraz da onlara satalim;)..bnce gonderilsin su lanet olasi 6+0+4 sistemi yuzunden hep tribunde oturcak zateen..bu sistem gelmeseydi gonderilmesini istemzdim..karakterli adam cunki..

0|0
    0|0
  • elmander çok klas bir adam bence göndermek hata olur ya zten anlamıyorum zaten takım iii ne die birilerini gönderirler anlamıom

0|0
    0|1
  • gitsin de yedekte kim kaldı şmdi

0|0
    0|0
  • Elmanderin neyini begenmiyorsunuz da satiyorsunuz en azindan karakterli futbolcu burak i verin

0|0
    0|0
  • sakatlıktan sonra Galatasarayda oynayabilecek kapasiteyi kaybetti.Trabzonspor için iyi oyuncu.

0|0
    0|0
  • trabzonspor a gitmez o

0|0
    0|0
  • kardeş takım trabzon inşallah alır elmanderi cok iş yapar trabzonda 38KAPALI KALE38

0|0
    0|0
  • düşünmekle kalır bence :))

Trabzonspor gs ye futbolcu yetiştiriyor

0|0
    0|0
  • Bence gitsin arti k gs ye ondan fayda yok

0|0
    0|0
  • cimbom kümeye düşer

0|1
    0|0
  • Dünya gözü ile bir kez şu Trabzon'u küme düşerken görmek isterim.

0|0
    1|1
    • Buna ömrün yetmeyecek malesef. Acınız büyük kuyruğunuza basmışlar ama bu olmayacak hayaller kurmana sebebiyet vermesin. Büyüyünce unuttursun.. 2+1 daire reklamı gibi olmuş be :)

• Siz ancak bizim şampiyonluklarımıza sahip çıkarsınız. Siz hiçbir zaman şampiyon olmayı hak etmiyorsunuz. Sizin yeriniz süper lig değil.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• kaç papel teklif ediyolar ?

0|0
    0|0
  • gitmeli canım yabancı sayınız çok fazla :)

0|0
    0|0
  • Gitmesi kendi kariyeri açısından iyi olur Elmander çok iyi bir forvet çünkü ..

Ama ben gitmesini istemiyorum : /

0|0
    0|0
  • Başarılar ona.

0|0
    0|0
  • Hayır gitme !

0|0
    0|0
  • Trabzon için hayirlisi olsun artik

0|0
    0|0