Barışmak için ne yapardınız?

erkek arkadasınızdan ayrıldınız ve barısmak ıstıyorsunuz ne yaparsınız gönlünü alabılırsınız özelliklede inatcı bırıyse nasıl ikna etmeye calısırsınız ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• fazla üzerine gitme seni gerçekte seviyorsa zaten senin yakınlaşmak istediğini anladığını anda sorun kalmaz

1|0
    0|0
    • 1 haftadr anLamadı mı daha neler neler söyledım yalvardım resmen nuh dıyor peygamber demıyor :(

• iddia etmiyeyeim ama seven insan bu kadar gururlu olmamalı

• aıle sorunları da var acaba ondan mı bunaldı :( bana bu kadar sert cıkıor :/

Erkekler Ne Diyor 10

• profil resmin kingmiş ;)

1|0
    0|0
  • "ya ... kusura bakma geçen fazla abartım galiba ama ben de o zaman kzıgndım neyse zamanın varsa konuşalım" diyebilirsin ve benzer soru Soru 650997

1|0
    0|0
  • Koşma peşinden yüz verme, seni seviyorsa geri dönecektir.

Sevmiyor ise tamamen bitirdi ise geri dönmeyecektir.

1|0
    0|0
  • uzak dur. sakinleşince gelmesini bekle. üzerine gitme. gelmiyorsa zaten bitmiş demektir.

0|0
    0|0
  • Ne yapacan barismayi yenisini bul derim illede barisacaksan bende inatciyim kendimden biliyorum kabullen mesela de ki tum suc bendeydi senle inatlasisa sen inatlasma acayip hosuna gider :))

0|0
    0|0
    • valla de :)) ama 1 hafta oldu ayrılalı son 3-4 gundur ne dedıysem yararı olmadı tam tersı laf sokup durdu bana yok oraya buraya gıttın nasıldı bnde arkdslarımla gıdecem flan ddı :S .. zoruma gıddı :S cok dusunuorum ne yapıyo ne edıyo dıe :( en son 2 gun önce yalvardım resmen :S

• Valla sizin tip kızlar bize arada ugrar arkadasa bakar giderler kiskaniyom o sanlilarida sende allah askina yalvarma :))

• Erkek arkadaşınla barışmak istiyorsun peki o seni hala seviyormu..sevmiyorsa barışma isreğin hüsranla biter ve zaten seni sevmiyorsa barışmanın mantığı yok

0|0
    0|0
  • Mevzu ne peki özel olmazsa tabi

0|0
    0|0
    • o kadar sey dedım ayrılalı 1 hafta oldu bı de ben ıstedım ayrılmayı bana karsı son 1 kac gundur ılgısız gıbı gelıyodu bnde ayrılalım dedım .. o gun bıse demedı ama ertesı gun ayrıldık :/ 1 haftadr ayrıyız ve ne desem son 3-4 gundur gerı gelmıyor :/

• peki öyle yapayım o zmn :/

• Üzme kendinii düzelecek inşallah :)

• Seven insan ikna edilmeye ihtiyacı yoktur, kendi gelip sorur sorunun ne olduğunu, sorunlardan kaçmaz onlarla karşılaşır ve çözülmeleri için çaba sarf eder

3|0
    0|0
  • onun sana yaptıklarını yap

0|0
    0|0
  • hiiiçç uğraşamam kendi kaybeder hem kaçan kovalanır :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kendisini seven bir kadina karsi inatci davranip, kadini yalvartan erkegi hic ikna etmeye calismam. O beni ikna etmeye calissin birseyler icin.

Eger ayrilik nedeni senin yapmis oldugun bir haksizliktan dolayiysa..ona kendimi ifade eden aciklayici bir mektup yazarim. Yasanan olayin ayriliga neden oldugu icin üzgün oldugumu yazarim..özürümü dilerim. Ama asla gel barisalim eklemem mektuba..eger o beni hala sevip deger veriyorsa..yaptigim hatada eger af edilecek bir hataysa o zaten gelir benimle barismaya degilmi;-) Gelmessede demekki istemiyordur artik beni bunu anlarim ve üzerine düsmem. Iste benim sana verecegim tavsiye bu.

0|0
    0|0
  • Bence fazla üstüne gitmemek gerek sonra totoları tavan yapıyor :)

2|0
    0|0
    • cıdden öyle sanırım :/ ama bı yandan da cok özledim 1 haftadr turlu turlu seyler aklıma gelıo delı oluyorum :( snra gerı donmesını daha cok ısdıorum :(

• bu defa gelırse cok farklı olcak emın olabılırsın ama gelsın artıkkk :( kokusunu da özledmmm gözlerını deeee :(

• :(( Üzme kendini seni seviyorsa gelir.

• baş başa kalın gerisi gelir ;)

1|0
    1|0
  • Gururlu bir adamsa ne yapsan nafile.

1|0
    0|0
  • ikna etmem

0|0
    0|0
  • İkna olmuyorsa bırak

0|0
    0|0
    • o kadar sey dedım ayrılalı 1 hafta oldu bı de ben ıstedım ayrılmayı bana karsı son 1 kac gundur ılgısız gıbı gelıyodu bnde ayrılalım dedım .. o gun bıse demedı ama ertesı gun ayrıldık :/ 1 haftadr ayrıyız ve ne desem son 3-4 gundur gerı gelmıyor :/

Yükleniyor...