Bir Kişiyi Facebook Beğeni sayısına göre yargılar mısınız?

Bir kişiyi facebookta aldığı durum ya da fotoğraf beğenilerine göre yargılarmısınız ? mesala a kişisi çok beğeni alıyor ona karşı tavrınız nasıl olurdu ? ya da b kişisi beğeni almıyor ona karşı tavrınız tutumunuz ne olurdu ?

Güncellemeler:
mesala o beğeni almayan kişiye karşı ne düşünürsünüz bunu bilmek istiyorum

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• çok beğeni alanın facesi ergenlerle doludur. ve garip bir şekilde egomanya dır..

az beğeni alanın listesi daha temizdir. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmalık tamamen saçmalık insanları faceye göremi değerlendiricez ne yani herşey bitti birde bumu başladı

0|0
    0|0
  • beğeni yok facebook yalan

0|1
    0|0
  • çok saçma..

0|0
    0|0
  • hayır.

neden mi? çünkü benimde beğenilerim 10' u geçmez :)

0|0
    0|0
  • bir insanın 1500 tane arkadası olup 500 tane beğeni almsına ne gerek var ? hangisiyle konusuyor bu insan? bir kız ise nasıl düşüncelerle hayal ediliyor kim bilir. güvenmem işte öylesine. Az ve öz arkadaşı olmalı insanın. Tecrübeyle sabittir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Az önce konu açtım. Benim facede fotoğraflarımda en az 100-150 beğeni oluyor + yorumlar. Fakat reelde o kadar değer görmüyorum, kızlarla konuşmaya felan pek cesaret edemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Çok saçma...

0|0
    0|0
  • Çok saçma :)

Beğenilerim taş patlasın 5 :P

0|0
    0|0
  • Facebook sayfamda 176 kişi var

hepsinide tek tek tanırım

kimsenin resmini beğenmem kolay kolay

0|0
    0|0
    • benim 320 kişi var yahu :D 20'si erkektir bunların gerisi

kız ve arkadaşımm 4 ayrı şehirde okudum ben doğaal :D

• Amerika'nın İsrail'in oyunları bunlar, kanmayın bunlara gençler :)

0|0
    0|0
  • Ben buna göre insanı yargılamam, ama kafamda her zaman soru işareti olur, bende çok var ve çoğu gereksiz, ve şifremi sevdiğime verdim istediğini silsin istediğine engel koysun, böylece güven sorunu kalkar

0|0
    0|0
  • :)) Hayır , yargılamam.

İplemediğim ve adam yerine koymadığım bir çok kişi özelime gelip selam dahi yazmadan link atıp , beğer misin ? diye yazıyorlar.

Sadece gülüp , geçiyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...