Professional anlamda vücut geliştirme sporu ile ilgilenenler..

professional anlamda vücüt geliştirme sporu ile ilgilenenler bu işi bayağıdır yapanlar veya müsabaka gören sporcular cidden göründükleri kadarda güçlülermi arkadaşlar ?

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k.bakmayınn

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• güçlüler

0|1
    0|0
  • evet hacım adamlar acımasız güçlü. 120 kiloyla göğüs çalışan adammı olur allah askına. bende 4aydır spor yapıyorum 50 kiloda canım çıkıyor.

0|1
    0|0
  • bazıları fos

0|1
    0|0
    • aç izle arada stres atarsın :))

• Yok benim açıp izleyip stres atacağım daha güzel şeyler var :D. Birader şimdi çok çalışınca sırtini kaşıyamıyosun,koşamıyosun vucut ağır ve kaslarından dolayı koşarken ellerri ve ayakları fazla açamıyon, ağır olunca hantallaşıyosun biraz ama bu aşırı vucut geliştiren için.

• evet 8 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum 50cmlik inşaat demirini 2 baş parmağımın arasına alarak eğebiliyorum

0|1
    0|0
  • profesyonel yazabilirdin ? ikincisi evet mesela senin ıkınarak kaldıramadığın herhangi bir cismi tek eliyle kaldırma ihtimalleri bulunur

0|1
    0|0
    • böyle yazmam bir sorun teşkil etmez boşver nasıl anlıyorsan öyle yaz.

• güç neye göre kime göre güç ? kimle kıyaslıyosun mesela ?

0|1
    0|0
    • genel olarak diyorum

• tabi ki bir güç kazanımı oluyo, mesela önceden bilek güreşinde yenemediğin birini yenebilirsin ya da barfikste çıkaramadığın sayıyı çıkarabilirsin veya mekikte. ama kavga diyosan o çok farklı bir olay, çöp gibi bir adama da göbekli bir adama da yenilebilirsin, adam senden iyi dövüşüyodur. kavga tecrübe işidir biraz. fitness hem güç sağlar hem de biraz estetik işidir, sabah aynaya baktığında moralin bozulmaz anladın mı ? ;)

• ilk vuran kazanır bence kavgada sağol

• kaldırma olarak kavrama olarak güçlüler.Ama bir koşu olsun koşucu kadar değiller.Herkes alanında güçlü

0|1
    0|0
    • koşucu kadar olamazlar ztnde onlar biraz fıtness tarzındaa...

peki kavga dövüş bakımından nasıldırlar var mıçevrende öyle tipler?

• işin içinde sayılırım fitness yapıyorum.Bana fazla kaçıyor o spor.Ama ülkemizde zaten vücut geliştirmeci diyebileceğim pek adam yok.En iyisi fitness a bile girebilir yani.Boksörü dövemezler

ama tutup atsalar mesela alabilirler.Ama bir güreşçi de onları alır yakın temasta

• güreşçi kadar güçlü değillermi yaniii güreşçiler onlara göre bayağı bir yağlıda duruyorlar

hocam türkiyede çok dev isimler var vücut geliştirme şampiyonluğu alanında..

• değiller örneğin ben :D

0|1
    0|0
    • sen nasılsınkiiii _? neden güçlü olmadığını düşünüyorsun

• baskette ztn ister istemez hafif olursunkii fazla efor harcarsan istenilen sonucuda alamassın vücut olarak.

• pivot ve bazı forvetler ribaund ve pota altı etkinliği için vücut geliştirirler görmüşsündür hayvan gibi olan basketbolcular var onlarda göründükleri kadar güçlü değiller post oynarken onları geri itebiliyorum mesela

• o koca koca kaslı adamları pilateste bir görsen :D esneklikleri ve güçleri sıfır!

0|1
    0|0
    • pilatesle ne alakası varki ?

• güçleride sıfır diyorsun bravo benim sorum daha çok güç alınıyla ilgiliydi.. bu adamlar kalkıpta her spor alanında süper olacaklar mükemmel olacklar diyede bir tez yokk 1 sporcu bütün spor alanlarında iyi olamaz sadece 1 alanı olur o alanda iyi olabilir... fıtnessçılardaki performansı profeessional anlamda hardbody tarzındaki bir sporcuyla sakına kıyaslama fıtness çı tabikide daha esnek olacaktır onlara göre.. ama güç alanında asla öyle değiller...

• ben sana diyorumki kardeşimm platesçiler ve plates hocaları gibi nefes alıp verme olayını bir body ci bilemezz... ben bodyci bilmez nefes olayını demedim...

Yükleniyor...