Oriel saç acıcı saçın doğal rengini yok eder mi?

Benim saçımın doğal rengi harika bir koyu sarıydı, kızıla boyattım ama pişman oldum saçımı orielle açtırıp tekrar kumral gibi bir renge boyatmak istiyorum ama kuaförün biri orielle açarsak saçnın orjinal sarı rengi yok olur asla geri gelmez dedi var mmı böyle bişey,yıpranması falan razıyım da doğal rengim giderse cıldırırım:(

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• asıl boya saçın rengini yok eder. doğru duran sarı saçın varmış neden mahvettin be gülüm ya. şimdi oriel sürmesen bile diplerinden koyu kumral çıkacak. hadi gazan mübarek olsun. kendini artık sarışın değil kumral bil.

0|0
    0|0
    • haklısın çok pismanım.. daha önce de kızıl yapmıstım orjinal rengi bozulmadı cünkü mec gibi yapıyorum diplere dokunmuyorum,en iyisi oriel kullanmayayım beyaz sabun boyayı akıtır falan diyolar bir onu deneyeyim cesaret edemedim oriele sacın yanar falan diyolar

• valla hem yakar hem döker hemde saçları gri çıkarır. ben yapmıştım çok pişmanım :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimyasal sonuçta saça zarar verir herhalde..

oksijen suyu ile açan arkadaşlarım vardı hey gidi günler heyyy :D:D

0|0
    0|0
    • Evet veriyo ama çaresizlik işte :(

• boya senin neyine :D:D:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dogal rengın gıder dıye bısey yok ama sacların cok yıpranır yanar ucları tıftık bı hal alcaktr ne yazık kı .s saclarını kendı halıne bırakırsan uzadıkca oryl de olsa boya da olsa kendı rengıne gelır ;)

0|0
    0|0
    • Canım kuaför sacımın bir kısmında denedi orieli pek yıpranmadı o kısmı ama bilmiyorum , yıpranmasına razıyım dışarı cıkamayacak haldeyim kafam domates giibi :D eminsin dimi boya ve oriel aktığında saçımın orjinal rengine döneceğinden?

• yani sen boyamayı bırakıp saclarını uzatmadan uzadıkca da kestrmeden aslında kendı sac rengıne donemezsn canım

• Anladım canım, yani diplerden kendi rengim cıkmadan oriel akmaz sanırım.. Bide sacım yanat falan diyolar yapmayayım en iyisi beyaz sabunla sık sık yıkamayı denicem inşallah o işe yarar..

• saçın koyulaşır evet ama çok aman aman değişim olmaz

0|0
    0|0
  • Kuaför dediyse doğrudur..

0|0
    0|0
  • gülşah sen misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...