Kocaman ayaklı bir sevgiliniz olsa ne yapardınız?

Birisini ilk görüşte hoşlandınız bu kişi karşı cins olduğunu hayal edin. Oldukça güzel(yakışıklı) ve çevrenizdeki pek çok hemcinsiniz gözlerini alamıyor diyelim. Geldide talih size kondı ve sizle çıkmaya başladı. Fakat bir süre sonra bir baktınızki sevgilinizin ayakları normalden çok çok büyük ve özel ayakkabı yaptırıp giyebiliyor kendisine. Napardınız?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• ortak gıyerdık herhalde ayakkabıları =) masallah benımkılerde palet gıbı =) askım babetlerını odunc alıyorum sen benım halı sahaları gıy =ppp

tabı ısın sakasıda, buyuk ayaklı erkegın reklamı ıyıdır sıkma canını =)

2|0
    0|1
  • Bu teyzeyle akrabamısın ? link

0|0
    1|0
  • Çocumuz ölürse ayakkabısına gömeriz artık :>)

0|0
    1|1
  • Ayak bilekleri inceyse neden olmasın? :PP

0|0
    2|0
  • Ben isterdim senin kocaman ayaklı sevgilin olmasını.. Ama kendim istermiydim hayır.

1|0
    1|0
  • ayagi büyük olanin herseyi büyük olurmus.. :)

1|0
    1|1
  • nasıl soru bu ya:) ilginc:) ayaklarını çok kafama takmazdım sevdikten sonra vızzzz

1|0
    0|0
  • babam derki seçeceğin eşinin ayakları büyük olmalıymış nekaddar büyük olursa seni okadar mutlu eder der hep ama nedenini bilmiyorum not: seçeceğim kızın ayağı büyük olmalıymış

0|0
    1|0
  • uzun erkek seviyordunuz ya noldu şimdi ayaklarımı sıkıntı oldu? haa bide ayak büyük olunca penis büyük oluyormuş? ona kılıfı diktirirsiniz artık

0|1
    3|1
    • sen laf olsun diye sorudan bağımsız saçmalamak zorundamısın?

• Soruda sizin bir ayağa sahip sevgiliniz olduğunu bu ayakların büyüklüğünü sonradan fark ettiğiniz durumla alakalı bir durumda ne yapardınız diye bir soru. Senin cevabınla bir alakası varmı?

• var aslında da neyse tartışmıcam seninle

• ayaklar onemsız. Sevıyorsan mutluluklar.

1|0
    0|1
  • Kocaman ayaklı sevgilim olsa istermiydiniz ? Napalım biz senin kocaman ayaklı sevgilini.

0|0
    1|0
  • hayır.koca ayak kızlara yakışmaz

0|0
    1|1
  • herkes şimdi başlığa bakıp seni bozmaya çalışacak aldırma. yerim ben o ayakları. neyse şakaydı. aşağıya bakmamaya çalışırım.

1|0
    0|1
  • her güzelin ksuru vardır ama kızda büyük ayak çekilmez be

0|0
    0|1
  • şimdi kocaman ayak kocaman bir şey demek isteyen olur istemeyen olur sen isteyen misin değil misin

0|0
    0|0
  • ben yüzden sonra ayaklara bakıyom ilk zaten

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olmaz. Ayaklarını ve ellerini muhakkak incelemiş olurum önceden :)

0|0
    0|0
  • 45 giyiyorum =) bunlar normal seyler =)

0|0
    0|0
    • senin ayaklarını kim sordu?

• laf salatası yapan sorudan bağımsız saçmalayanlara kızıyorum sadece.. Kişisel değil.

• Bu cewaba sacmaliyosun diyebiliyosan vallha brawo neyse sen haklisin sikayet et o zaman ne diyim

• kızlara yakışmaz yahu

0|0
    0|1
  • ayakkabılarımızı ortak giyerdik heralde :D topuklular hariç :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önemli değil bende 42 :)

0|0
    0|0
  • Ne kadar uzun ayak o kadar .. ;);)))

0|0
    1|0
  • aşık olduktan sonra öyle konulara takılmam manevi değerlerine bakarım ben=)

1|0
    0|1
Yükleniyor...