Bir Başkasının İşlediği Suçu Üstlenir misiniz? Ya da kriterleriniz neler?

Bir Başkasının İşlediği Suçu Üstlenir misiniz? Ya da kriterleriniz neler?

Olabilir çok değerli bir insanın suçunu üstlenebilir ama suçun niteliği de önemli, mesela bir tecavüz üstlenmem babam olsa döver polise öyle teslim ederim...gibi.

Yada bu olaya tamamen karşınızdır, belki kendiniz dahil kim yaptıysa o çeksin mi dersiniz?

Ya da ne olursa olsun o için, bu için , şu için tim suçu üstlenerim diyeceğiniz. Anne diyebilir çoğu insan. Mantıklı.

Lock,stock&twosmokinkgbarrels aklıma geldi ya la. İzleyeyim uyumadan.

Not: Detay kısa diye UYARAN yönetim, fazla detay diye de uyarı versene asdfgh

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• ben saftriğin tekiyim kesin üstlenirim :P

15 yaşında taze ergenken hoşlandığım çocuk babamın yanında çalışıyordu ve babamın kızacağı bir şey yapmıştı. kızacağını da bildiğim için hemen toparlamaya çalışırken babam gördü. ben yaptım dersem daha az kızar sandım. yanılmışım ashjkl

adalet önünde yargılanacak bir suç için kimsenin hatasını üstlenmem. benimkinin üstlenilmesine de asla razı olmam. eğer bir suç varsa bedeli de olmalı her kim olursa.

1|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 13

• suça göre değişir .

0|1
    0|0
  • sucun niteliği kesinlikle önemli insan onurunu yaralayacak birseye barnak basmam

0|1
    0|0
  • Enayimiyim kim ne halt yiyorsa sonuna kadar arkasında durmasını bilecek , kıyakcılığın sonu ayakçılıktır bunu da unutmamak lazım .

0|1
    0|0
  • asla böyle birşeyi yapmam

0|1
    0|0
  • Suçun niteliği önemli elbet ama yine de aileden birini suçunu üstlenebilirim sanırım.

0|1
    0|0
  • Benim en buyuk ozelliklerimden biri haksizliga gelememem. Ne olursa olsun, kim olursa olsun suçlu ve hakli diye ayiririm. ^^

0|1
    0|0
  • Tecavüz varsa üstlenirim <3

3|1
    4|0
  • eğer işlenen suç bir mecburiyetten işlenmişse işleyen kişi benim çok yakınımsa ve ben üstlenirsem eğer daha az ceza ihtimali varsa (bazen olabiliyo nefsi müdafa ya da başka bir sebebten ceza indirimi) düşünebilirim

0|1
    1|0
  • anca çocuğum için üstlenebilirim o da tecavüz veya sadistlik dışında

0|1
    0|0
  • Aile disinda birinin sucunu üstlenmem ya da hic üstlenmem bilmiyorum yasamak lazim.

0|1
    0|0
  • bir suça bakarım bir işleyene bakarım :D

0|1
    0|0
  • Yakınımsa olabilir. Tecavüzü seve seve.

0|1
    0|0
  • Hayır, ne olursa olsun üstlenmem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Duruma göre değişir eğer benim yüzümden gidipte kavgada birini vurmak zorunda kaldıysa üstlenirim kavga konuşunda üstlenirim yaparımda.Çekceksek beraber çekeriz ama tecavüz dediğin gib bir olaysa onu orda vurum.

0|1
    0|0
  • Para varsa yatarım. dsad

2|1
    0|0
    • Saçımı dola, ama çekme sdfhjk

• olum kuzey güney diyolar amk, yahu ben o tür diziler seyretmiyorum, sövecem sövmekte istemiyorum, soru mu açsam bunun için. Ergen gibi davransam anlarmı susaklar ne derisn

• Dahada çullanırlar zinha..

• Yüz kızartıcı bir suç olmadığı sürece sevdiklerim için üstlenebilirim. Hele haksız yere suçlanıyorlarsa her türlü suçu üstlenirim.

0|1
    0|0
  • Hayır Üstlenmem.

0|1
    0|0
  • Adi suç değilse ve suçu işleyenin gözümdeki değeri ve önemine göre üstlenebilirim

1|1
    0|0
  • Deniz Gezmiş'in suçunu üstlenirdim @hot ... bunun dışında suçun cinsine bağlı şöyle atarlı fiyakalı olursa düşünürüm sonuçta profesyoneliz :)

0|1
    0|0
  • Kuzey-Güney

0|1
    0|0
  • Bir suça bakarım suç mu diye, bir de işleyene bakarım adam mı diye.

Ve sonra üstlenebilinitesi var.

0|1
    0|0
  • deli şeyetmedi beni :D

0|1
    0|0
  • Sevdiğim birinin suçunu üstlenirim.

0|1
    0|0
  • kuzey güney diyorsun. anca o zaman girilir herhalde.

0|1
    0|0
    • kuzey güney diziyse izlemiyorum kardeş, dayımın ufak oğlu izliyor, seyrderken görürsem ensesine vuruyorum. asdfgh

• abisinin suçunu üstleniyor sırf abisinin okulunu mahvetmemek için.

• Tecavüz gibi suçları babam bile olsa üstlenmem.

Ama erkek kardeşim ya da babamın trafik kazası gibi "KAZA" çerçevesi altında ki suçlarını üstlenebilecek kadar fedakar olabilirdim.Allah kimseye vermesin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...