Kız kardeşimin arkadaşı saçlarının yarısını sarıya boyatmış, o da tutturdu boyatalım diye...

o arkadaşı biraz yaşından büyük de hareket ediyor zaten. Bu davranıştan sonra ben ne yapacağımı şaşırdım. Daha 13 yaşındalar...

Onun o arkadaşıyla görüşmesini de istemiyorum. Yardım edin kardeşimi bu görüşten nasıl vazgeçireceğim?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• özenti gençlik arkadaşında ne görse o da ister. görüşünü onun anlayabileceği şekilde anlatki sözünün üstüne söz söylemesin

0|0
    0|0
  • yine 13 yaşında iyidir ablamın kızı var 7 yaşında kızın dokumatik telefonu var mk daha ben elime sürmedim.

0|0
    0|0
  • Yakışmayacağı konusunda onu ikna et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• boyatmasın sakın çok hevesliysesprey boya sıksın

0|0
    0|0
  • çok istiyorsa saçlarının yarısı sarı olacağına aralarına sarı gölgeler attırın daha doğal olur

0|0
    0|0
  • onu ünlü kaliteli bir kuaföre götür o ikna eder:D BU sana yakışmaz gel başka şeyler deneyelim falan der.

0|0
    0|0
  • Sprey boyayla bir kere boyayın. Yakışmadığını görünce hevesi kaçacaktır zaten. ;)

0|0
    0|0
  • kendisi anlamali iste bazi seyleri ,sen onunla konusma falan soylersen daha cok konusur .bi yolunu bul onunla iyi davran guzel konus anlat iste ablasin sen

0|0
    0|0
  • saçlarının çok kırılacağını uzamayacağını anlat örnekler göster

0|0
    0|0
  • Kardeşin arkadaşlarını kendisi seçer. Bu biraz zor bir durum.

0|0
    0|0
    • Arkadaşı çok nasıl desem işte

• Oksijen suyu ile saç rengi açılıyo. Zararıda yok. 2 saat beklet yıka. İlk önce kızıl olyo sonra sarılaşıyo. Zararlı da değil kullanan kuaförler var. Eczanelerde bulabilirsin. Hem ucuz 5 TL

Yükleniyor...