Özgürlüğe düşkünlük hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar, kız arkadaşımla şu sıralar bu konu yüzünden tartışıyoruz. work and travel için amerikaya gitti. öncesinde de bu sorun vardı ama hergün konuşabildiğimiz için sorun olarak görmüyordum. amerikaya gidince 2-3 günde 1 konuşabilmeye başlayınca ortaya çıktı. haliyle merak ediyorum, gününü anlatmasını istiyorum, evine geldiğinde 1 dk yazmasını istiyorum. çok mu şey istiyorum? yoksa gerçekten bir baskı mı yapmış oluyorum? ona güvenim tam ve ondan bunları isteyince önce bana güvenmeyi öğren karşılığını aldım. kardeşiyle konuştuğumda da o da aynı şekilde bir tepki, yetiştirilme tarzları böyle, serbest bir ailede büyümüş haliyle...

bir de orada Türk grubuyla takılıyor, eve çıktılar kızlı erkekli. fotoğraflarında hep kızlara yakın. ama şu ana kadar arkadaşlarını çok anlatmadı. dediği erkekler beraber takılıyorlar rus peşindeler diye. ama hergün arkadaşlarına oturmaya gitmeler falan, insan sevgilisi için 10-20 dakika ayıramaz mı?

ne diyorsunuz bu duruma.

kızlar özellikle.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• ayıp etmiş.

0|1
    0|0
    • tek cevap veren kız sensin, nasıl davranabilrim. 4 gündür bişi yazmadım, tavır takınıyo oldum. çok sıkıyodum bu sefer onu rahat bırakınca da sorun oldu ama :/

• yollamadın mı

• yolladım tabiki, dediği tek şey ağlamamak için kendimi zor tuttum oldu :)

Kızlar Ne Diyor 2

• sana zaman ayırmaması konusunda haklısın

eğer güvenmiyorsan şunu söyleyebilirim, eğer türklerden oluşan bir gruptaysa anca yabancı erkeklerin dedikodusunu yaparlar icraata geçmez. % 99 böyledir :)

0|1
    0|0
  • ayıp etmiş ama benim arkadaş da gitti oda öyleydi

10 dakika bile sana ayırsa iyi olur bekle bakalım azcık devam ederse ajitasyon yap

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 - Amerikada kız arkadaşını evde ki türkler ( erkekler ) umursamaz merak etme.

2 - kız ayda yılda bir yurt dışına gitmiş bırak eğlensin.

3 - Gününü anlat deme "hayatım eğlendin mi :)" de evet derse "ne güzel daim olsun hayatım" de

Böylece hem günün yorgunluğunun üstüne kızı bunalmazsın hemde hala onu özlediğini ve umursadığını göstermiş olursun.

kız değilim idare et.

Cut.

1|1
    0|0
  • özgurlugune duskunluk mu oda ne

eger sana karsı bir sorumlulugu varsa mutlaka sorumlu oldugu tarafıda degerlendirmeli

yani guven tabiki sonucta istedigin seyleri yapıp görmedigin zamanlarda baska sekillerdede takılabilir

ama bu konuda kesinlikle haklısın

en azından gununu anlatmalı eve geldiginde bes dk ayırıp sana mesaj atmalı

cunki eger sen bunu istiyorsan

sen aynı durumda olsaydın ona karsı bu sorumlulugunu yerine getirirdin

diye dusunuyorsun

haklısında.

0|1
    0|0
  • I*a freeman..

0|0
    0|0
Yükleniyor...