Kızlar bana yardım edermisiniz eşcinselim ve gardolap oluşturuyorum fikirleriniz neler ??

Bu sorum özelikle kızlara ben bir eşcinselim bugüne kadar hep kendimi saklıyordum kıyafet anlamında ama 2 günlük dünya ve kendimi çok kötü hissetmeye başladım artık canımın istedği kız kıayfetlerini arada giymeye başlayacağım :) ve bir gardolap oluşturuyorum ve bir kız için olmazsa olmaz herşeyi almak istiyorum bana gardolapın için giysi önerisi yaparmısınız bir kızın olmazsa olmazları sizce ne olmalı ne alyiiim :) şimdi bana hangi birini söyleyim demeyim hepiniz birtane söyleseniz yeter bana :) lütfen yardım edin ama duacınız olurum :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• alışveriş listen;

yazlık;

2 adet diz üstü yazlık elbise (biri renkli biri çiçekli)

1 adet uzun yazlık elbise (çiçekli)

1 adet bikini

1 adet sandelet

2 adet babet

3 askılı badi

2 adet şort (biri kot biri renkli)

kışlık;

1 adet kaban (dizde, koyu pembe bordo olabilir)

2 adet kazak

1 adet tayt (siyah)

2 adet dar pantolon (biri kot biri koyu bir renk)

1 adet dizde çizme

bunlar seni en az 3-4 yıl götürür :) biraz kek tarifi verirmiş gibi yazdım pardon ama hep kendi alışveriş listelerimi böyle yazarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla morelım bozuktu ne iyi geldin kız allah seni ne etmesin emii ayolll gel şekerim anlatıyım pentinin ten rengii corabı kılotlu bu bir ıkıncısı pembişli iç camaşırlar cıtcıtlı badiler yazlı gece elbiseleri riglalı mini penye şortlar askılı badiler takım halınde kıs onlar cok tatlı :D kurdelili felan ağda bandları viet olsun markası parfüm özlüü daha güsel kokusu var ayoll gece kıyafetlerıne daha özen gösterki içindeki tatlı kıs ortaya cıksın :D

0|0
    0|0
    • ohh ohh teşekkürler balım :) her aklına geleni yazmış yaaa çok saol :P yalnız şeyi sorcam üste yapışan şortlarımı seviyorsun send ebenim gibi tayt gibi olanları yani ?

• ne olduu leyn birşeylerınmı kabardıı anlamadım hayırmıısn de get onuda sen gıyın veren sensın erkeklerın yüz karasıı

• sana bişey sorcam ben şimdi 2-3 yıldır yapıyorum ve artık düzenli birşekilde istek var yani.. sence benim erkeklik tamamyle gitmiş sayılırmı ?

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...