Yatağa mahkum olan birine bakar mısınız?

Hastalıkta saglıkta derler ya gerçekten öyle mi..

Geçen hastanede vücudunun hiç bir yerine hareket ettiremeyen birini gördüm yaşlı bir teyze bakıyordu..Bir çok örnegi vardı hastende..

Böyle bir şey eşinizin veya aile den birinin başına gelse siz ona bakar mısınız yemek yedirip gezdirip altını temizler misiniz..Bu bakımın ne zaman biteceği de belli olmasa .s

ALLAH kimsenin başına böyle bir şey vermesin.Böyle durumda olanlara da yardım eder.sağlıklarına da bir an önce kavuşurlar inş.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• herşey biz insanlar için yarın bigün düşüp sakat kalmayacağımız ne malum o yüzden elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalışırım bakmayı beceremesem bile o kişi her kimse yanında olurum hep çünkü sürekli yatmak gerçekten çok rahatsız edici o yumuşacık sandığımız yatak resmen taş oluyo.(bir ameliyat geçirmiştim 1 aya yakın yatmam gerekti çok zor gerçekten)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• allah vermesin de sevdiğim değer verdiğim birine tabiiki de bakarım

0|1
    0|0
  • bakarım hayat bu yarın benim başıma gelmeyeceğinin garantisi yok

0|1
    0|0
  • Bakarım.Ne oldum demeyeceksin,ne olacağım diyeceksin

0|2
    0|0
  • Burdan bakınca yaparım eger cok sevdigim bir insansa ki ateş düştüğü yeri yakar. Allah kimseyi bununla sınamasın.

0|1
    0|0
  • Allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin

seve seve bakardım,hatta baktım da fazlasıyla zor o an tek üzüntüleri yük olmak bir güler yüz onları ne kadar mutlu ediyor bilemezsnz,acısını yaşatmasınlar da razıyım.

0|1
    0|0
  • ALLAH DÜŞMANIMIN BAŞINA DAHİ VERMESİN BAKARIM TABİKİ O BENİM HAYAT YOLDAŞIM SONUÇTA ALLAH KORUSUN.

0|1
    0|0
  • bakici tutariz o bakar.

0|1
    0|0
  • Allah korusun ve basima vermesin çok guçsuzum bununla basedemem ve kendimde çokerim aniden...

0|1
    0|0
  • tabiki bakarım...onun yerinde de ben de olabilirdim...

0|1
    0|0
  • annem babaanneme baktı. babamın anneannesine baktı. hala da aile büyükleri hastalansa ilk aradıkları kişi annem olur. annemden gördüğüm bu. farklı davranamam.

0|1
    0|0
  • evet bakmışlığım var anneanneme baktım yine olsa yine bakardım çok sabır istiyor ama onların gözlerindeki minneti görmek herşeye değer :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bakarım .

0|1
    0|0
  • Annem trafik kazası geçirdi ve hayatını kaybetti, eğer komadan çıksa ve bu durumda olsa hayatımın sonuna kadar ona bakardım ve hiç gocunmazdım.

1|1
    0|0
  • Hayat sınav değilmiydi ? Buda o sorulardan biridir. :)

0|1
    0|0
  • bakarım, merhamet bendeki en güçlü duygulardan.

0|1
    0|0
  • Bakarım, da bana bakarlarmı orası muallak.

0|1
    0|0
  • bakarım, ne var ki.

0|1
    0|0
Yükleniyor...