Her konuşmasını takip ettiğiniz siyasetçi var mı?

Son genel seçimlerden beridir Sırrı Süreyya Önder hastalığına yakalandım. Adamın youtube'daki her konuşmasını en az 2 kez izledim katıldığı TV programlarını mümkün olduğunca takip etmeye çalışırım. Her konuşmasında adam hem birşeyler öğretiyor hem mizahi yönü çok hoş. 24 saat konuşsun dinlerim o derece.

En güzel konuşmalarından örnekler :

link

link

link (özellikle bu programın tam versiyonunu izleyebilenler için çok faydalı olacaktır)

link

link

Bir de Ufuk abimizden olsun

link

İkisi de Kürt değil ha Kürt faşisti diyorlar ya...

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Adamın dibi.

0|3
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ekşide İstanbul belediye başkanlığına aday falan oluyormuş diyorlardı aslı yok demi amk

Soruya gelirsek favorim selahattin demirtaş

0|2
    2|0
    • yok belediyeye aday olmaz. dalga geçme bir soruyla da askjsdfkshdkf

• evet islamcı gelenekten zaten :)

• Vay iyi sallamışım ;)

• Sayin Onder'in mizahini çok seviyorum. Bir kere adam kirici degil, herseye espiriyle cevap veriyor. Ama benim ozellikle dinlemekten haz aldigim biri yok.

0|1
    1|0
  • Emine Ülker Tarhan

1|1
    1|0
  • Hayır yok ..

0|0
    0|0
  • Yok yahu,takip etsemde anca Devlet Bahçeli'ye takılırım..

0|0
    0|2
  • emine ülker tarhan

1|0
    1|4

Erkekler Ne Diyor 8

• adam tam bir fenomen.

1|2
    2|1
  • Politikacılar siyasi duruma göre söylediklerinin tersini yapabilmekte ve buna "şartlar o zaman bunu gerektiriyordu" lafını yapıştırabilmektedirler. O yüzden birçoğu o anki koşullara göre konuşur ve yalan söylerler. Binaenaleyh takip ettiğim "yalancı" yok.

0|0
    1|0
    • bu ikisi içlerinden özenle eleyip ayırdıklarımdır

• zaten içlerinden ne geçtiğini kimse bilemez. kouşmalarına göre yargılayabiliyoruz ancak

• işte içinden geçenleri söyleyebilenler bilim adamları sadece. :))

düşünsene adam ateist ama partinin menfaatları doğrultusunda ben ateistim diyemiyor. daralıyor fikirlerini açıklama platformu. itirazım bu konuda benim. yoksa kimsenin kişiliğine bir sözüm yok. siyasetin doğası bu çünkü.

• sırrı süreyya

1|2
    2|1
  • başbakan olmalı diye düşünüyorum.ha bir de şirin baba meclise çıksa gider canlı izlerim o derece

1|1
    0|2
    • aksjdhkasjh başbakan olmalıyı geçtim. adam çok cool amk bir daha aday olmam vekillikle mi uğraşacağım sanatçıyım ben diyor :/

• tabiki de osman baydemir ahmet türk

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • melih gökçek <3

1|1
    1|1
  • Koskoca milletvekili çocuk gibi espri yapıyor mk..İŞu bardağı şurdan alın ne demek :/

1|1
    0|1
    • onun öncesi var işte birikim lazım anlamak için link

• Hak eden hak ettiğini her zaman alsa sıkıntı yok zaten.

Yapcak bir şey yok ama..Adamlar kendi maaşlarına kendileri karar veriyor.

• öyle malesef

Yükleniyor...