Kapat

Aslında yapmak İstediklerinden Çok Yapamadıklarımızı Yapmak için Uğraşırız

1. Bundan Ne Gibi Bir Ders Çıkarırsınızı ?

2. Hayatta Yapmak İsteyipte yapamadıklarınız Ne oldu bir kaç Örnekte Verirseniz Memnun kalıcam

3. Beğendiğiniz Birinin Yanınıza Gelmesini Sağlamak için Neler Yapardınız ya da onun Beğendini Anladınız Nasıl Bir yaklaşımda bulunurdunuz_?

4. Hiç vazgeçilmediğiiniz biri oldumu çocukluk aşkı vs

5. Bu Hayatta En çok Neye zorlandınız Sizi Zorlayan ne oldu En çok En yapamıyacağınız şey neydi ?

Lütfen... Düüzgün Cevap verin şimdiden Teşekkür ederim İlgilenen Arkadaşlarıma...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• yapmak istediklerim var tabiki ve izinde yürüdüğümü düsünüyorum gecenlerde arkadasımla geyik yaparken konusu gecen bir iş çok dikkatimi çekti mesela..

yapmak isteyipte yapamadıklarım çok oldu hepimizin olur

ortam durum aramızdaki bağ çok önemli ama çekincelerim olmaz hedefe doğru yürürüm caktırmadan

olmadı hayatta hicbirsey vazgecilmez değil

büyümeyi cok erken kabullenmek

0|1
    0|1
    • Büyümekle Herşey bitseydi asıl büyüklük yaş değilki kücük çocuklar okadar şaşırtıcı cevaplar verirki insana büyüklüğünden utanır insan nekadar zeki çocuklar var insan bir an kendini onlar gibi görmek ister bigün kahvede oturuyoruz mesela örnek birşey değil ama örnek olsun diye anlatıyorum bir arkadaşım bakkala kadar gitti arkadaşımın oğluda benle beraber oturuyoruz kahveci geldi aç bakıyım dedi büyükmü felan çocukda dediki babamda daha büyüğü var ama adımın yüzünü gör kıpkırmızı oldu :)):)))

• büyümekten kastım bu değildi

• Olgunluktanmı bahsettin ?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ben 5 soruya cevap vermek istiyorum :) seçici oldu ama

ben bu hayatta sorumluluk alıp onu başarıyla yerine getirdiklerimin yanı sıra başarısız olduklarımdan dolayı ailemin güvenini sarsmaktan çok korkuyorum ve hırsama yenik düşmek beni gerçekten mahvediyor .en çok yapamıyacağım ve yapmak istemediğim de ailemi üzmek onların bana karşı inançlarının zayflaması beni sarsar.

0|1
    0|1
    • Kaybettiklerimiz kaadr kazandıklarımız var ama imkansız diye birşey yok bence atomu parçalıcak hazineye sahibiz belki ama buda bizde olan birşey rabbim bize atomu parçalıcak hazine vermiş ama kullanan kullanmasını çok iyi biliyor lakin o ki insan biyerde kaybediyorsa biyerde kazanıyor aile itibarı çok önemli evet aile olmadımı ne kalıyorki geriye zaten bir beyaz kağıt bir kalem içindekilerini oraya dökmek kalıyor sonra kendine sorular sotruyor insan nasıl olmalıydı nasıl oldu diye :)

• aynen ve benim için ailem gerçekten önemli :) ve gerçekten her zaman her konuda benim ideallerimi paylaşabılecğim bir ailem olduğundan dolayıda kendimi şanslı görüyorum :) her nekadar arada atışılabılır ama bu normal bence yined eonları çok sveiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce İnsanlara Güvenmeyi Öğrendim.. Sonra Bunu Bir Daha Yapmamam Gerektiğini.

0|1
    0|0
    • jokerin sözü değilmi o :D kapak resmiydi bir ara bende :D:D:D

• insanın o diziden kendine bir pay çıkarması lazım asklında ben felaket bağlanmıştım şimdi karadayı izliyorum acaip bağlıyor ya insanın üzerinde büyüt bir etken bırakıyo yani bir kunduracı koskoca hakime hanımı :) düşünsene :D kim cesaret edebilir çarmağa gererler adamı :D

• donun düşmüş kardeş...

0|0
    0|1
    • tamma sa topla donları kardeş işin bitti :D sen çocuğumun adını koyarsın artık o zahmeti bana çektirme :D

Yükleniyor...