Hukuk fakültesi düşünüyorum kararsızım yardımcı olabilirmiiniz

Arkadaslar hukuk okumak istiyorum ama kararsızım bu işin diger tarafıda var psikolojik olarak büyük baskısı var yanlış oldugunu bildigin halde bir baskasını aklamak için herseyi yapıcaksın sonucta hatta cogu insan adaletini aglaması gerekirken hak yiyo ama baska türlü kazanamaz cunku aklanması gerekn kişi ona bir ton para ödeyecek kisi, öte yandan meslegin bu tarafı dısında bana uygun karakteristik olarak uygun bir meslek... Türkiyede bu mesllege saygınlık( yargı dokunulmazlıgı etiket ) ve parasını düşünürsek iyi bir secenekmidir önerirmisiniz ? Yoksa para ve olanakları bile olsa degmez mi ?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• kpss'den 90 dahi alsan devletin kurumlarina yerlesemeyecegin bir meslektir. Risklidir eger ki bu hukumetin taraftari degil isen ki o kadar hakci hukukcuyum dedigine gore olmadigini farz ediyorum hic bulasma atanamazsin. :) yok ben bu hukumetin destekcisiyim en kral cemaatlerdenim diyorsan yaz girersin biryerlere.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Neden gizli soruyosun ki :)

Psikoloji okurum ben senin yerinde olsam.

Ama illada dersen hukuk.Hayalinin peşinden gideceksin ozaman.

0|0
    0|0
  • Senin severek yapacağın bir meslek olacaksa seç derim. Haklı bulmadığın davaları kabul etmezsin.

0|0
    0|0
  • hukukcu kizlar fix topuklu ayakkabi , topuz yapilmis saclar , hircin bakis cok sexy . bu standartlara uyum sagla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yapabilceğini düşünüyosan seç tabi ama iş hayatında zorluklara ve başlangıçta cok az paraya hazır olmalsıın. eger ilgini çekiyorsa oku bence

0|0
    0|0
  • bunları düşünme mutlu olacaksan ve puanın yetiyorsa seç

0|0
    0|0
  • Ben de tercihlerimi hukuk olarak yaptım ama tek bir gün bile devlette çalışmayı düşünmedim düşünmem de cunku burada bu ulkede malesef hukuktan ne kadar soz edilebilir bilemiyorum (#direnhukuk) :) kendini geliştirip dile ağırlık verirsen cok guzel yerlere gelebilirsin hukuku bir tek bu devlete bağlı olarak görme uluslararası hukuk alanında ya da farkli konularda uzmanlasabilirsin :) sen istedikten sonra devlet dışı da yürü tebilirsin ama bu ülkenin gerçek ve doğru hukukçular a özellikle de bu zamanlarda çok ihtiyacı var :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...