Rüyalar sizi ne yönde etkiler? Hangi rüyanız sizi en çok etkiledi?

Çok sık rüya gören ve ayaktayken bile rüyalarımın etkisinde yaşayan bir insanım. Bunu sık sık çevremle paylaşırım ve çoğu rüyalarını bile hatırlamadığını söyler. Ben ise rüyalarımı çok yoğun ve uzun yaşıyorum. Her biri film/kitap olabilecek derecede ki rüyalarımı hep yazarım zaten. Bu da beni olumlu yönde etkiliyor ve ilham kaynağı oluyor. En sevdiğim rüyamı ise sizlerle paylaşmak istiyorum. Rüyamda erkek arkadaşımla bir köprü üzerinde yürüyorduk. Köprünün altında ise okyanus vardı ve etrafımızda başka kimse yoktu. Ne bir kara parçası ne de bir ada. Sadece köprü. Bir anda her iki yakadan iki şehir geldi bir araya ve köprü onlara tutundu. Şehirlerden biri Londra diğeri ise İstanbuldu. London Tower ile Bosphorus birleşti önümüzde. Öylesine etkileyici bir rüyaydı ki bu, hiç uyanmak istemedim ve rüyamı kontrol ettim kendimi zorlayarak. Bugün ise bu rüyamı hikayeye çevirerek bir yarışmaya gönderdim. Bekliyorum sonuç ne olacak :) Ya sizin rüyalarınız ve onların etkileri?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hatırlamadığım için fikrim yok etkileyen hangisi yada oldu mu .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• rüya görmüyorum yada görüyorum unuturuyorumm. bazende bi olay oluyor ben bunu daha önce yaşamış hissine kapılıyorum o da büyük ihtimalle önce rüyamda falan görüyorum.

0|1
    0|0
  • Rüyalardan etkilenmem..daha sonraları Dejavu gibi karşıma çıkıyor gibiler..ama..umrumda değil...

0|0
    0|0
  • asrtal seyahat denesene...

0|0
    0|0
  • benim gördüğüm rüyalar çıkıyor

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• zaman zaman cıkıyor rüyalarım ozaman anlıyorum zaten cok temkinli davranmata calısıyorum cnkü sadece kötü rüyalarım cıktı bugüne kadar

0|0
    0|0
  • Güzel bir rüya gördüğümde ve uyanıp malesef rüya olduğunu anladığımda moralim bozulur.Gün boyu etkisinden çıkamam.

Kötü bir rüya gördüğümde de uyanınca rahatlarım haliyle ama korkarım da:)

0|0
    0|0
  • artık durugörü mü demeliyim bilmiyorum ama bi rüyamda böyle bişey olmuştu.uyandım ve dakikalar sonra aynısı oldu.fakat anlattıktan sonra büyüsünü yitirdi sanki bir daha ne benzer bişey yaşadım ne de o kadar net hatırlayabileceğim bir rüya gördüm.

0|0
    0|0
    • Ben de uyandığımda devam eden ya da rüyanın akabinde olan olaylar hatırlıyorum. Anneannem hep iyi rüyaları da kötüleri de insanlara değil suya anlat der. Belki bu yüzdendir.

• kesinlikle doğru.

• www.dreammoods.com'dan yararlan. Hain site çatır çatır anlamını çıkarıyor. Şu ana kadar hep tuttu. Gelecekle ilgili bilgi vermez. Bilinçaltı anlamlarını çıkarıyor.

0|0
    0|0
  • gördüğüm rüyalar sinirlerimi bozmaktan başka bi işe yaramıyo ne yazık ki. sevmiyorum rüya görmeyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...