Kapat

Arkadaşlar bakar mısın ?

Arkadaşlar geçen gün sabaha karşı 3 gibi acile götürüldü 40 derece ateşim vardı ve 3 gündür çok kötüyüm ateşim çıkıp çıkıp iniyor doktor faranjit var ve boğazın iltihap yapmış çok kötü dedi 2 gündür ilaç alıyorum fayda yok ağzımın içi yara oldu resmen katı alamıyorum sıvıyla besleniyorum onuda zor yutkunuyorum acıyor ve ellerimde ayaklarımda kolumda kaşınan sivilce isilik karışımı birşeyler çıktı bu nedir yaşayan oldu mu aynısını faranjitte olur mu böyle ?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• arkadşım cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
    • Hayır yok

• ilk 3 tuttuk sonra sahurda acillik olduk kardeş :/ doktor görmedi daha isilikleri gittiğimde yoktu sonra da gitmedim

• git aman aman ihmal etme arkadaşım sonra belki dahada kötü olabilir..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• bilemicem ama cok gecmiş olsun ii beslen canım :)

0|0
    0|0
  • faranjit bakteriyal bir hastalık. antibiyotik vermiştir doktor. o da hemen etki etmez zaten. henüz geçmemiş olması normal. ama o sivilcemsi şeyleri doktor görmüş müydü. eğer görmediyse onun için bir daha doktora görünmen gerekebilir. çünkü o bakteri bir virüsle etkileşirse kızıl yapar. senin lekeler de ondan olabilir. o antibiyotik kızıl için de yeterli midir o konuda bilgim yok işte. geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
    • Yarında bekliyim bari antibiyotik ateş düşürücü ağrı kesici verdi iğne de yaptı valla bilmiyorum yarında artarsa bu şeyler giderim doktora teşekkür ettim :)

• rica ederim. :)

• başka bir doktora git istersen :)) geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • tekrar baska bir doktora git, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • faranjitte böyle şeyler olmaz alerji olmuştursun başka doktorada git

0|0
    0|0
    • Doktora gittiğimde bu isilik falan ağız yaram yoktu bugün oldu

Erkekler Ne Diyor 12

• enfeksiyon kapmıssın galiba. 3 cu gun sonunda antibiyotik etksini gösterir. biraz daha dayan. bol sıvı almaya calis.

0|0
    0|0
  • aynısı bana da oldu dostum. sigara içme içilen ortamdan uzak dur. toz yutmamaya gayret et ve egzoz dumanından uzak tut kendini ve bu sıra musluk suyu icmemeye dikkat et. hayat, damla gibi sular içmeye gayret et bol bol sebze tüket. kıtır ekmek tüketme buda bogazındaki şişlikleri kanatır enfeksiyona yeniden davetiye çıkarır çok geçmiş olsun. soğuk gıda ve aşırı sıcak gıdalardan da uzak durmaya özen göster.

0|0
    0|0
  • Faranjit iste budur ben bigece hastanede yaklasik 7 serum yedikten sonra hala atesimi dusuremediker diye eve donmustum

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun kullandığın ilaçları yazabilir misin?

0|0
    0|0
    • bi parol ağrı kesici ateş düşürücü birde alfasid verdi

• büyük ihtimalle sende ilaç reaksiyonu gelişti ilaca bağlı olarak döküntün olmuş olabilir. ilacını değiştirip başka bir antibiyotik alabilirsin birde boğaz enfeksiyonun pat diye hemen geçmez de çok ağrın varsa majezik gargara da kullanabilirsin iyi gelir

• Allah şifa versin

0|0
    0|0
  • yani benim boğazm da faranjit var soğuk yedim mi ağrır sigara falan acıtır boğazı okadar anlattıklarında anormallik var vücunda bukadar tepkiye sebep olmaması gerekirdi

0|0
    0|0
  • lan burası tıp fakültesinin amfisimi

1|0
    0|0
  • aynısını ben de geçirdim sıkıntı yapma geçmiş olsun .

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun , ALLAH acil şifalar versin :/

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun panpa

0|0
    0|0
  • Sigara kullanıyo musun ?

0|0
    0|0
  • enfeksiyon baya bir yayılmış anlaşılan ilaçlarını düzenli bir şeklide bitene kadar kullan geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...