Sevgilimden ses seda yok ne yapacağım ben?

ya sevgilime bu gün bize gelsene canım cok sıkıldı dedim telefonda gelemem dedi dedim niye olmaz dedi bende burcu esra vs eski sevgililerim ismimlerini söleyip onlar geliodu sende geliceksin lan dedim kız telefnu kapattı ses seda yok arıorum ulaşılmıyo facede yok twitde yok napcam lan ben :S

Güncellemeler:
sinirlerimi cok bozdun artık eski sevgililerin yok hayatında benim en eski sevgilinde yeni aşkında die mesaj atmış biliodum atıcanı ya :D

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir kızı döv daha iyi! Eski sevgili ile en ufak bir kıyas bile bir kızı ne kadar üzer sinir eder, sen direk mağara adamına bağlayıp " x, y geliyodu sende geleceksin lan" havalarına girmişsin, kzın ruh halini düşünemiyorum, ben olsam sana sktiri basıp ayrılmıştım... kız en azından ayrılmamış, sadece konuşmuyo.. bence yine iyi kurtarmışsın bu kadar gerizekalılık olmaz... o kızın yerinde olcaktım varya.. neyse...

1|0
    0|0
    • olma boş ver

• Ona ne şüphe :D

• ne bu şimdi inanmıyonmu :)

Kızlar Ne Diyor 16

• cok sacma soru da sorunun iceriğide konusuda

0|0
    0|0
  • afedersiniz ama büyük eşşeklik yapmışsnız bırakın eski sevgiliyi kıyas etmeyi en basiti anneniz sizi komşunun çocuğuyla kıyas ettiğinizde bile ne kadar sinirlenirsiniz ki siz eski sevgiliyle kıyas etmişsiniz bir de böyle düşünün :)

0|0
    0|0
    • napim sence :s

• vicdanı olmayan insanları anlayamıyorum kim bilir ne kadar üzdün kızı bu kez sana tahammülü kalmamış olabilir geliişmelerden bizi haberdar et :)

• 10 dk önce mesaj atmış :) sinirlerimi cok bozdun artık eski sevgililerin yok hayatında benim en eski sevgilinde yeni aşkında die mesaj atmış :D

• O kız bir daha gelmez gelirse de gerzek falandır

1|0
    0|0
  • yuhh çok iyi yapmış bu kadarda yapılmaz ben olsam onlar geliyosa onlar çağır derdim çokkkkk haksızsın özür dile kapısına falan git

0|0
    0|0
    • cağırdım zati eskilerden geldi hemen :)

• sende haklısın ne ddiyim herkesin bir eksiği var işte

• yani :) senin neyin eksik kardeş :)

• Arkadaş kıza lan denir mi hiç? Hadi dedin madem niye eski sevgililerini sayarsın ki? Özür dilemen lazım. Evine falan git.

0|0
    0|0
  • Naptın lan sen. Resmen kıza hadi ayrılalım demişsin

0|0
    0|0
  • iyi halt yedin oyle bı laf denır mı hiç ya kızdan tarafıyım tabıkı çok ayıp etmişsin çoookk

0|0
    0|0
    • tamam ayıp ettimi 1 saat sonra anladım ama teli acmıo ulaşılmıo :s

• bak seeennn :) ama o kızada yazıık

• banada yazık diyilmi 3 kere adım telefonuna ulaşılmıo sesli mesaj yoladık 3 tane bize girdi tl si :D

• ara esrayı gelsin :D

0|0
    0|0
    • gizemi aradım geldide 1 saat sonra aklıma dank etti :s

• Nasıl bir ruh halindesin sen ? yani yorum yapamıyorum o derece..

0|0
    0|0
  • ağır hayvanmışsın. ben böylesini görmedim

git bir 31 çek kendine gel sonra ne yaptığını bir düşün

0|0
    1|0
    • gerek yok gizem geldi o işi haledikde sonradan dank etti kafama

• sevgilinle barıştınız mı sonuç olarak ben bunu merak ettim ve ciddi tuhafsın

• sorun yok yarın barışırız dönecek sonuçta benden daha iyisini bulcak :)

• O kız dönerse gerizekalıdır. Net.

0|0
    0|1
    • bırak dönerse serindir dönmese hiç serin olmamıştır muhabbetimi yapıoz burda

• Ben olsam kufreder kapatirdim. Az bile yapmis ben olsam küfreder kapatirdim.

0|0
    0|0
    • bi kızın ağzına küfür yakışırmı oruçlu insanız şurda allahımmm

• Ama tutmadi :D

• belki bir gün tutar :D

• O kız gene senle konuşursa, eskisi gibi olursa, dönerse yani sana, ben de o kızdan daha gerizekalısını gurursuzunu aptalını tanımıyorum lan...

0|0
    0|0
    • ay bir şey demeyi unutmuşum;

Tüuuuu senin suratınaaaaa!

• yarabbi şükür :)

• ilk mesajı kız mı atmış? slakmış vallahi salakmış.. parmagında oynatırsın sen bunu

• kız gayet karakterliymiş bence seviyosan bunu söylememelydn ayıp etmişssin kıza.

0|0
    0|0
    • ne sevicem ya ulaşamadım ciger misali oldu

• ben sevmedimi sölemedimki :D bende seviom

• iyi sevmeler o zamn sana iyi akşmlr.

• malsın .:D:D b.k döner bekle.

0|0
    0|0
    • dönmesi lasım lan kanki

• asıl dönerse kaybeder malsa döner :D

• hangi kız akıllıki alayı mal döncek :D

• sormak için sormayın. ve senin yardıma ihtiyacın yok. o kadar seviyodunda adam gibi davranaydın

0|0
    0|0
    • ne alla alla düzgünce yardım et işte sidi git burdan

Erkekler Ne Diyor 3

• yapacak bir şey yok karakterli bir kızı kaybettin hepsi bu...

2|0
    0|0
  • Bu akşam ilk sevgilinle idare ediceksin Elyy ile

0|0
    0|0
  • senden bir cacık olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...