Ne yapayım akıl verin ?

sevgılımle aynı evde kalıyoruz ve sadece cumartesı gunlerı ızınlı bızde gecen haftadan plan yaptık bugunu nasıl gecırcegımıze daır..fakat o doneklık yaptı ve ıs ogrenmeye bı arkadasının yanına gıttı ıs oldugu ıcın ızın verdım ama ıftara yetısır sandım snraa arkadasıyla baska bır arkadaısna gıtmısler en son aradıgımda dondurma zıkkımlanıyomus...şimdide yolda gelıyor saat 3 ten berı dısarda aldatmıyo emınım erkek arkadaslarıyla o yuzden bu tur yorum yapmayın sadece geldıgınde ona ne yapayım onu soylersenız sevınırım...salak gıbı evde bekledım ya kac saat su an sınırden ellerım tıtrıyo ..lutfen yardım edın..ve sinirlerim zaten bozuuk lutfen gereksız yporum yazmayınnn

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevgilisiyle aynı evde kalan bir kıza ne gibi bir yardımda bulunmak isterim ki. Çok çok yaptığınızın haram olduğunu söyleyebilirim.

0|0
    0|0
    • offf hemen şeriate bağla olayı aynı evde kaldıgım sana ne yaptıgım hakkında fıkırlerde vermıs olamalı..yanılıyo olabılecegını hıc dusundun mu baskalarını karalamadan once nıye kımse kendını gormez yanı ne bılıyım ne yaptıgımı gozunle gordun mu sen ? haram oldugunu soyluyosun..bız haftada bır kez karsılasıyoruz o da bugun cunku o gecelerı calısıyor ben okuyoryum

• Daha ne yapacaksın ki. Bir namahremle tek başınıza bir evde kalıyorsunuz.

• evlenmeden aynı evde yaşamak mı olurmuş ?

1|0
    1|0
    • nısanlı sayılırız ya abısıde bızımle aılecek gıbı bısey neyse bunu acıklamıycam..gecelerı zalısıyo zaten yuzyuze sadece cumartesı gelıyoruz anşla ıste :(

• kulaklıkla otur müzik dinle,elinde de dondurma olsun

0|0
    0|0
  • bunamı sımdı kızdın bunamı :D dicek bisey bulamıyorum kavga cıkarcak yer arıyosunuz resmen

0|0
    1|0
  • mutluluğunu başkalarına bağlarsan mutsuz olduğunda suçlu onlar mı olur sen mi ?

0|0
    0|0
    • tabıkıde ben nefret edıyorum kendımden o bensızde bıseyler yapıo ama ben sankı ona baglıyım hıc bısey yapmıyorum lanet olsun bu huyumdan nefret edıyorum

• tecrübeler normal şartlarda insanın değişimine katkı sağlar.

aynı tecrübeyi tekrar tekrar edinmeyi bekleme bence. kendine onsuz planlar yap. dahil olmak isteyen olur zaten.

• Öncelikle sakin ol. Ve ona kendini açıklaması için fırsat ver. Peşin hümülü olma. Gerekirse sende birgün onu ekersin ve hatırlatıp anlamasını sağlarsın

0|0
    0|0
  • az kavga edersiniz o kadar. yapabileceğin bişey yok.

0|0
    0|0
  • olan olmus zaten geçmişle olmusa fayda yok sende çok şeyi hakediyorsun bence

0|0
    0|0
    • nasıl yani bu yaptıklarını hakedıyorum sızce oyle mı ?

• yatıp uyuyun bence.

0|0
    0|0
    • benımde aklıma geldı ama sınırden uyuyamam kı :((

• bence hiç bişi olmamış gibi davran o pişmanlık duyacaktır eminim

0|0
    0|0
  • Sevgilinle aynı evdemi.. çok erken girmişsiniz bu duruma belki sıkılıyordur yavaş yavaş evlenmden olan cogu şey kırıyor bu tip hevesleri bilmiyorum ..

0|0
    0|0
  • Verilebilecek en ağır cezayı ver. O cezanın ne olduğunu biliyorsundur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sakin ool.. Değmez bu kadar sinirlenmene. Biraz düşüncesizlik yapmış ama olur arada böyle ya sıkma canını. İçine atma, o gelince derdini yüzüne söyle. Alındığını belli et. Belki hafif tartışma olur ama sonra zaten senin gönlünü almaya uğraşır diye düşünüyorum.. Gerisi ona kalmış, sen rahatla hele bi..

0|0
    0|0
    • almaya ugrasır da su an ondan nefret edıyorum ya ınan gonlumu almaya calıssa kafasını kırcam resmen deli oldum ya :(

• onu görünce yumuşarsın :)

• hiçbi şey olmamış gibi yaparsan gerçekten hata yaptığının farkına bile vaarmaz bazen erkekler o kadar mankafa olabiliyo ççok fazla kavgacı olmaya çalışarak derdini anlat bence sinirlendiğini bilsin yani

0|0
    0|1
  • burnundan getir derim hic taviz verme. suratını as ,kaşlarını çat otur :)

0|0
    0|0
  • Bence sen bise deme..o aciklamasini yapsin..sende oke dersin..aksam aksam kavgaya gerek yok

0|0
    0|0
  • biz neden erkek arkadasimizla ayni evde kalmiyoruz onu dusunuyorum simdilik :( dir dir falan yapma sende sabah olsun dir dirini yaparsin :)

0|1
    0|0
    • :)kalmayın bence boyle gereksız yere gerılıyosunuz ıste

Yükleniyor...