Spor özgüvene ne kadar etki ediyo

Fiziginden memnun olmayıp spor yapan . Sonra çevresi degişen arkadaslar var mı? Kilo verip kendine güveni gelip kız arkadası olan varmıı . cok takıntlıyım tipim olmasına ragmen fizigimden çekinip bir kıza yanaşamıyorum . ne yapmam gerek ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• alakası yok kardeşim o içindedir senin çok var öyleee fiziği olmyıp sevgilsi olanlar bunlar takılmaa sakın ... tabii spor yaparsan daha iyi olur giydiğin herşey üzerine oturur yakışır sana kızlar dikkat eder buna fakat sen git kıza uygun bir şekilde yaklaş ve açıl ona ileride vücut bile yapsan şimdi yapamıyorsan bunu hiç yapamazsın

0|0
    0|0
    • utanıyorum kardeşim beni beegenmesse diyee tip olarak begenir. ama fizikden kaybediorm

• ııııh ıhh 70 kiloyumm yaglar fazla yüzde 20 civarında

• oooo hanii kiloluıyun takıntı yapmışssın arkadaşım alakası yok normalsin... utangaçlığını atmak istiyorsan bas parayı iyi birini bul ve cinselliğini yaşa bak bakalım ondan sonra nasıl yapışıyorsun kızlara..

Kızlar Ne Diyor 4

• tabiki etkili ama tamamen iyi bir vücutla da her şey bitmiyor.sadece kendini mutlu hissettiğin bir bedene sahip olsan bile ve bilgi-beceri-kültür yönünde de kendini geliştirmelisin ki özgüvenin fazlasıyla artsın.

0|0
    0|0
  • Bir kadın için böyle bir şey çok önemli tabi..değişen çok olmuştur bu konuda.

Madem çekiniyorsun sende geliştir kendini,daha iyi olur..

0|0
    0|0
  • sporla alakası yok bu işlerin kafa düşünce yapısıyla alakalı aşağılık komplekslerinden kurtuk düşünceni değiştirirsen hayatında değişir

0|0
    0|0
  • memnun değilsen yap spor tabi çok normalde. işe de yararda . yani neyse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her türlü kendine özgüven geliyor bence spor yap hem kendi iyiligin için düşünsene tüm vücudunu geliştiriyosun çeviklik dayanıklılık bitmek bilmeyen enerji hemde şekilli parçalı vücut plaja gidince herkez sana bakar :D hatta direk bodye gitme sakın ben ilk önce 2 sene kick boksa gittim çok işine yarar nasıl desem body yaparsın ama kaslar taş gibi olmaz ama kick boksta taş gibi kasların oluyo sıkı bir vücuda sahip olursun

EMİN OL YOLDA YÜRÜYÜŞÜN DEĞİŞİR KENDİNE GÜVENİN GELİR :D kendimden biliyorum omuzlar geniş biraz ara sıra okulda kasıntı derlerdi ama hiç kasmazdım :D

Kick boksa git bak hocalar seni döve döve adam ediyolar :D :D

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 3 yıl öncesine kadar fiziğimden memnun değildim , spor yapmaktan da büyük zevk aldığım için fitnessa yazıldım ve ilerlemeye karar aldım azmettim sabrettim , yıllar sonra istediğim vücuda ulaştım. Biraz zor oldu ama tam oldu. Kendime güvenimi etkilemiyordu ama kendi açımdan rahatsız oluyordum sadece. :)

0|0
    0|0
    • aynaya baktıgında ilk 2 ay ne hissettn hala aynıyım dedin mi ?

• Yüzmede var spor salonunda onu napacam :(

• Yüzme yağ yakman açısından dahada kolaylık sağlar , fakat hepsine birden yüklenirsen vücudun gelişim sağlamaz , daha da kötüye gider. Kaslarını çok zorlama sakın , kaş yapıcam derken göz çıkartma. O zaman ara günlerde yüzmeyle ilgilen ama kafana göre şıpıdık şıpıdık yüzme dostum. Orda ki hocalarından tavsiye iste yüzme stili için =)

• sana şunu söyleyyeyim spor yaparak 10 kilo verdim özgüvenim yerime geldi spor yapmamdan dolayı hem mutlu hem özgüvenliyim ayrıca dik duruyup yürüyorum herkes değişmişsin falan diyo

1|0
    0|0
  • her şeyi önce kendin için yap. yeterince kullanışlı olduğunu düşünürlerse onlar sana yaklaşırlar.

0|0
    0|0
  • Bende öleydim kardeşim ama vücut oldugundan beri hep kızlardan iltifat alıyorum kollarımı tutmak istiyorlar eger dikkat çekmek istiyorsan arka kol iyi çalış t-shirt ve atlet gibi giyimlerde ön planda olur.

0|0
    0|0
  • Çok etki ediyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...