Evde nasıl vakit geçiriyorsunuz?

okulum tatilde dolayısıyla evdeyim.dışarı çıkınca sıcak rahatsız ediyor bir de her gün dışarı çıkılmıyor.evde durmak istiyorum ama evde durdukça da sıkıntıdan patlıyorum.adeta depresyona giriyorum.

evde vaktinizi nasıl geçiriyorsunuz?bilgisayardan ve televizyondan uzak özellikle?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kulaklıkları takıp kitap okuyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ygs-lys hazirlik tekrar surekli ders calismakla geciyor cok skilincada oyun oynuyorum

1|0
    0|0
  • spor yaomak uyumak, nette dolanmak arada film izlemek bazen kitap okumak arasırada p*rno izlemekle geçiyorr..

1|0
    0|0
  • bateri çalarak

1|0
    0|0
  • internet tv ve kitap dergi okuyorum ve müzik dinliyorum

1|0
    0|0
  • Çalışıyorum evde olduğum zaman film seyredip müzik dinliyorum

1|0
    0|0
  • evde oturmayın gızlar gidin çalışın ceyiz falan toparlayın.

0|0
    0|0
  • ben evdeyken

kahvaltıdan sonra bilgisayara oturup

gece 1 e kadar devam ettiriyorum.

0|0
    0|0
  • ben stajım olduğu için akşamları evde oluyorum dışarı çıkmadığım zamanlarda da

bilgisayar haricinde kitap okurum spor yaparım bazen de youtube dan origami videoları izleyerek kağıttan şekiller yaparım eğlenceli oluyo

0|0
    0|0
  • kışında soğuk diye çıkmıyosundur allahtan okul varmış sen yazında okula git otur orda

0|0
    0|0
  • AYLAKLIK ZOR ZANAAT

0|0
    0|0
  • Tv Bilgisayar Tablet Telefon,Film Müzik,

0|0
    0|0
  • paso pc basında

0|0
    0|0
  • vakit bana geçiriyo desem yeridir ya :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tasarımlarla uğraşıyorum, karakalem çalışıyorum, deneme-düzyazı-hikaye yazıyorum, yatış yatış yatış.. :)

1|0
    0|0
  • benimde bu yıl bitti üni okul hayatım sonunda bitti ama boşlukta kaldım gibi sankı ne yapabilirim nasıl yaşıcam şimdi hiç bir fikrim yok :D ben 2 de uyanıyorum zaten uyandığım zaman oruca 6 saat kalmıs oluyo hahahaha 5 kadarda nette arkdslarla görüşüyorum sonra 5 te yemek yapmaya baslıyoruz ve 8 iftar oluyor öyle gün bitiyo canım :D normal günlerde ise oruc olmayan aylarda bizim kızlar beni hiç yalnız brakmıyor bizim evde toplanıyorum 6-7 kişi bazen 10 oluyor müzik sohbet falan bazende pilaysation 2 var bende araba yarısı oynuyoruz :D zaman çok güzel geçiyo aaaa tabi annem ev işlerine bir başlatırsa beni onu yap bunu yap derken bir bakmısım yine aksam oluyo :D

0|0
    0|0
  • tv bilgisayar falan filan işte

0|0
    0|0
  • beni anlatmışsın.

1|0
    0|0
  • izlediğim yabancı diziler var bazen kaptırıyorum kendimi 14-15 bölüm izliyorum öyle geçiyor

0|0
    0|0
  • evde olabilsem :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...