Hayali bir yoldaşınız olsaydı, nasıl biri olurdu ?

Bu mevzuda en çok bilinen karakter Tyler Durden olsa gerek. Film, karakter analizini bir kenara bırakıp konuya girelim.

İster hastalık diyelim ister sadece bazı insanların görebildiği gerçek karakterler diyelim; kendi hayali yoldaşınızı yaratabilseysediniz nasıl biri olurdu ? (Hem hayali hem gerçek dedim, hadi hayırlısı) Yaratmak filan, ne ayaksın oğlum sen diyerek yazının devamını okumayacak arkadaşlara selam ettikten sonra biraz daha detaya girelim.

Böyle durumlar için değişik değişik açıklamalar var tabi. O hayali yoldaş, aslında insanın olmak istediği kişidir ya da harbiden eksikliğini duyduğunu bir yoldaştır vs. Başka açıklamalar olabilir, ben bilmiyorum.

Nasıl biri olurdu derken, vakit ayıracak arkadaşlar tam bir kişiliği ortaya koyarsa çok tatlı olur. Bu yoldaşın cinsiyeti ne olurdu, nasıl giyinir, saçı nasıl olurdu, özellikle kişilik yapısı nasıl olurdu ? Bu yoldaşın hayat görüşü ne olurdu, kimleri sever kimleri sevmezdi ? Neleri bilirdi ? Tamam yoldaş sizin yoldaşınız ama her şeyi bilirdiden ziyade özellikle hangi konularda bilgi sahibi olurdu? Sorular artar. Kafanıza göre takılın, yoldaşınızı yaratın.

Not : Bazı kelimeleri özellikle kullananlar dikkat çekmek isteyen kişilermiş gibi ıvır zıvırlar okumuştum. Doğru olabilir tabi.

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• benim ki dış görünüş olarak böyle olurdu insanlardan sıkılmış biri olarak link biraz gaz veren bir yapısı olmasını isterdim birde çok düşünmeden konuşması işime gelirdi yani çevremdekilerden mutlaka farklı olurdu az konuşmalarımdan çok şey anlar kelimeleri tekrar açıklamam gerekmezdi birde gün doğumunu çok severdi çiğdeme çekirdek dememeli birde ayrıca saçama sapan danslar edebilmeli rezil olucam korkusu olmamalı arada saçmalamalı yani her canlıya merhametli olmalı uykuyu çok ama çok sevsin sıcak ekmek tulum peynir ve demlenmiş çay ile yetinsin asla fincan sevmesin okumaya meraklı olmalı sanatla ilgilenmeli araştırmayı yeni yerler görmeyi biraz korkusuz olmalı benden daha cesur birde yemek yapmayı sevmeli bu kadar çok uzun oldu :s

0|1
    0|0
    • Hah şöyle ya. Uzun olsun, istediğim oydu. Tam sizinle olmuyor Ks diye güncelleyecekken yetiştin :) Güzel, açıklayıcı oldu.

• böyle sorulara hasret kaldık :)

• Cevaplara bakınca pek sorası gelmiyor insanın. Sağ olasın :)

Kızlar Ne Diyor 11

• benden daha cesur biri olmalıydı ki benim (ki kendime göre cesur bir insanım ) korkak kaldığım noktalarda bile sırtımdan ittirmeli.biraz düsündüm de belkide öyle bir arkadasa ihtiyacım vardır nekadar sosyal gibi dursam da daha ice kapanık bir insanım özellikle bazı durum ve konularda tamamen icime kapanık. kendi kendime düsünüp cözüm bulmak yerine anlatma ihtiyacım bile olmadan o da bunların farkında olsun ve baska bir bakıs acısıyla yaklassın isterdim..

0|1
    0|0
  • Bir alman kadar disiplinli olmasını isterdim , sarışın , koyu mavi gözlü , 180 -185 aralığında ,hafif yapılı , espriden anlayan , asla pes etmeyen , sabırlı biri, kalbini değil daha çok aklını dinleyen biri olmasını isterdim, genellikle spor giyinen , herkesle iyi anlaşan biri

0|1
    0|0
  • Benim yoldaşım Amerikalı olurdu, dalgalı kısa sarı saçları mavi gözleri olurdu, çok eğlenceli şen şakrak biri olurdu aynı zamanda hiperaktif de olurdu yerinde duramazdı, herkesin isteyeceği türden bir en iyi arkadaş olurdu

görüyorsunuz ya en yakın arkadaş özlemi çekiyorum

0|0
    0|0
  • Aynım olsun yeterli fazlasında gözüm yok

0|1
    0|0
  • link

tyler aşkım <3

Ben yeterince dibe vurduğum için, acıdan yararlanamıyorum artık.

Gözüme , gönlüme gelmiyor öyle hayali arkadaşlar

0|1
    0|0
  • Cocukene hayal arkadasim vardi. Nasil biriydi hatirlamiyorum ama "sagolsun" hep yanimdaydi. Abime dur oraya oturma orda benim arkadasim oturuyor dedimi hatirliyorum. Zamanla yok oldu desem olmaz yani düsünmedim onu...

0|0
    0|0
  • hayali bir yoldaşa ihtiyacım yok hakiki bir yoldaşım var ;)

1|0
    0|0
  • var ki :) adı bile var. ama söylemem sır :)

1|0
    0|0
  • koruyucu meleklerim görevlerini cok iyi yerine getiriyorlar Allah a sükür

0|0
    0|0
    • Meleklerini sorduğumuz zaman bunu belirtsen daha iyi olur.

• İşte o yüzden anlamıyorsun.

• bosver baska seylerle ugrasiyorum, cevabi begenmediysen sorun yok, sana +5 verim

• hem cinsim olsun isterdim . beni ancak ben anlarım benim gbi olsun yeter

0|0
    0|0
  • Benim ruh ikizim olmalı<3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• olric geldi aklıma, benimkide söyle vurduyu kırdıyı sevsin kafa göz dalalım falan

0|1
    0|0
    • Olric iyidir. Efendimiz deyişine kurban.

• perihan savaşın 80'lerdeki hali gibi olurdu liberal demokrat yer yer muhafazakar yatakta zerrin engelliler mutfakta batuan piatti hastalıkta vahide gördüm sağlıkta adile naşit gibi olurdu . en başta beni sevmezdi sevilecek adam değilim zaten ama münir özkulla adile naşit gibi kavga döğüş sevişirdik . ne diyorum ben ya sedye çağırın iyice delirdim

1|0
    0|0
  • link link bence böyle olurdu :))

0|0
    0|0
  • Ben bana yeterim başkasına gerek yok..

0|0
    0|0
    • Bir de okuduğunuzu anlayıp, efelik taslamasanız ...

• Zeki Olmalı Tam Anlamıyla Dahi Olmalı Kafası Hemen Herşeye Basmalı Çalışkan Olmalı

0|0
    0|0
  • O bir araba olurdu.

0|0
    0|0
  • Bazen bebegi min bir ruh taşınıdıgına inanırım sohbet ederim onla :D

0|0
    0|0
  • çok tatlı hanım hanımcık hamarat bir bayan , duyrulur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...