Eski sevgilim neyin kafasını yaşıyor?

Onu çok sevdim, ilk sevgilim di, ona aşık tim, cok değer verdim, herşeyi yaptım onun için, bir sene sonra başka bir oğlan için terk etti beni. Nedeni benim yurt dışında okumam mış. O oğlanın benim gibi olmadığını gördü, bir hafta içinde ayrıldı ondan. Pişman oldu bana çok ulaşmaya çalıştı tekrar, gururumdan oralı olmadım. Şimdi de "sevdiğin kişinin gerçek yüzünüzü görmek için, onun canını yakman gerekiyor muş meğer." yazıyor. Ne demek istiyor neyin kafasını yaşıyor?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendince seni suçluyo, o senin canını yakmış ve sende gerçek yüzünü göstermişsin.

Boşver gitsin barışma.

0|1
    0|0
    • Kötü mü yaptım? Ben hep gerçek yüzümü gösterdim, aldatılmak kolay değil ki

• hayır sen doğru olanı yapıyosun bence sakın affetme

• Seviyormusun desen seviyorum, yani karakterinden nefret ediyorum ama bilmiyorum işte.. Ama dediğin gibi, affedemem

Kızlar Ne Diyor 7

• ya bırak kaldı ortada seni suçlu çıkarmaya çalışıyor sakın oyuna gelip yelkenleri indireyim deme inan bana seni haketmiyor.

0|1
    0|0
    • Evet etmiyor, hep boş kaldığında beni istiyor sadece

• ona başka şeyin kafası lazım ya neyse ben bişey demiyorum.

• Mesel�?

• Ergen işte

0|1
    0|0
  • sen yüz vermeyince bahane üretmiş kendince :D

0|1
    0|0
  • yanlız birinin onunla ilgilenmesini istiyor o biride sensin tabi

0|1
    0|0
  • Neyin kafasını yaşadığını söyleyemem , ayıp.

0|0
    0|0
  • oluruna bırakcan

0|0
    1|1
  • Asıl sen neyin kafasını yaşıyorsun? Onu niye takip ediyorsun

0|0
    0|0
    • O yeni denizlere yelken açarken ben h�l� ondaydim. Evet salaklık, ama insan kolay kolay unutamıyorum, fakat asla beraber olmak istemiyorum bir daha

• takip etmeyi birak,unutacaksin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...