Sevgilinizle yaşadığınız en güzel gün

sevgilinizle yaşadığınız en güzel anınızı anlatırmısınız ? :) :)

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Günlerden 12 Eylül 2010

Doğum günümde aldım onu, çöp bidonundan çıkarttım.

Akşama kadar beraberdik. Bu sefer ciğer yerine balık aldım ona. Değişik bir şey tatsın dedim

Akşama kadar onu elledim. Başını, döşünü, kuyruğunu sevdim

Çok güzel bir gündü...

Asla unutamam.

2|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 13

• 3 sene konuştuk ama hiç olmadı ya

0|0
    0|0
  • eve gelip bütün gün dizinde yatarak film izledik birlikte yaşadığımız en güzel gündü:)

1|0
    0|0
  • sevgilim değildi seviyodum ama bir türlü evet demedi bana, ama bir gün hava yağmurlu kış günü mont filan vardı üzerimizde şemsiyeyi açmıştım koluma girmişti beyazıttan karaköye yürümüştük denizi seyretmiştik akşamdı bide, bir kaç kez tekrarladım çok güzeldi o günlere dönmek için herşeyimi veriridim yani

0|0
    0|0
  • bu kategoride mi :(((

2|0
    3|1
  • Terk etdigim gün

0|0
    0|0
  • olmadı ki ...

0|0
    0|0
  • olmadı ki güzel anımız olsun

0|0
    0|0
  • ilk buluşmamız :) çok uzun beaa anlatamıcamm :D

0|0
    0|0
  • Cevabım kategoriye uygun değil.

0|0
    0|0
  • bi düşünürseeeekk { }

0|0
    0|0
  • hahahaa simdi sex desem eksileri basıcaklar bana :D

0|0
    0|1
  • Sevgilim yok ve kuzu one night stand..

0|0
    0|2
  • 15 yaşlarındaydık kasabamızda panayıra gitmiş çok eğlenmiştik...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tuttu belimden, sardi iyice belimi, kendine cevirdi yuzumu, ellerimi saçlarina goturdu ve elleriyle boynumu kavradi gozlerime bakiyordu tam dudaklar birlesektiki balkonun kapisi açikti bir kaza sesiyle ikimizde doru balkona. Asdsttsdrdsfsqsgdvghdghdgbd

2|2
    0|0
  • sinemada hep gitmek istediği bir filim vardı ve gitmiştik o zamanda yeniden barışmıştık filimi izlemeyip gözlerime bakdı hiç ayırmadı elimden tutu ve filim izlemdi sadece gözlerime baktı bende kafamı onun omuzuna yaslamıştım :) güzeldi doğrusu kulağıma güzel sözler fısıldıyordu :))

1|0
    0|0
  • Bana evlenme teklifi yaptigi gün. Evdeydik heryer mum işigi şarapta almiş, yedik ictik dizlerinin üstüne cöktü tek taş ile teklif etti. sonra mum işiginda sarilip uyuduk (sadece uyuduk) :)

1|0
    0|0
  • ya 16 ya da 15 şubattı herhalde 2011 di, düşünsene bir gün boyunca hiç kavga etmedik.. nasıl etmemişiz bak dört yılda tek bir gündü o gün :D o yüzden hiç çıkmaz aklımdan.

hiç unutamam. kavga etmedik ya.. şaka gibi. güzeldi ama.

1|0
    0|0
  • Özel şeyler anlatılmaz.

2|0
    2|0
  • Güzel diyebileceğim bir gün yaşamadım sevgili ile..

0|0
    0|0
  • İlk tanıştığımızz günnn :) o çok şanslı bence :D

0|0
    0|0
  • süvgilimin hastanenin duvarına adımızı kazıması ,sorada fırça yememiz

0|0
    2|0
  • piknige gitmiştik bide benim en yakın arkadaşımla onun en yakın arkadaşı sevgili 4 kişi beraber gitik orda geçirdigim zamanı unutamıyom arabayıda o kulanıyodu bana araba kulanmayı ögretigi günü unutamıyom

0|0
    0|0
  • Sevgilimle tavla oynamak :) kaybetmistim yine de güzeldi iddaayı söylemeyim doğru olmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...