Kilolu nesil artıyor mu ne?

Yanlış anlamayın hemen, burada kilolulara laf atmıyorum asla.

Etrafa bir bakın.. Kilolu nesil artıyor mu ne? Eskiden hiç böyle değildi, insanlar kilolarına vs bakarlardı, sağlığına vücuduna özen gösterirdi..(Hala bakanlar var ama kilolu nesil bir hayli fazla)

Neden yediklerinize dikkat etmiyorsunuz? Neden fazla yiyorsunuz? Neden sağlığınıza dikkat etmiyosunuz?

Sizce bu neslin kilolu olmasının sebebi ne?

Mesele sadece kilolu olmak değil, sen hala anlamadın mı?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bakmakla alakalı değil, hareket etmiyor insanlar her yerde asansör yürüyen merdiven ve bantlar var. Kıyafetler yanlış herkes kilosuna bakmadan düşük bel pantolon giyiyor o kıyafetler daha da sarkıtıyor fazlalıkları. Herkes her an bilgisayar başında, herkesin altında araba yürüyen yok, alış veriş için bile dışarı çıkmıyor insanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Günde bir dilim ekmek yiyorum ıh şu ekmekten link gene alıyorum gene alıyorum.

Ardından bir kaç çıbık kraker link ama gene alıyorum :(

0|1
    0|0
  • Hazır yiyecekler yüzünden. Ben zayıfım asdfg :D

0|0
    0|0
  • Baya artıyor. Her malzemenin içine yedikçe insanın bida yiyesi geldiği tatlandırıcı malzemeleri dolduruyolar doğal olarak kendilerini durduramıyolar.

0|0
    0|0
  • Fast food kültürü

Reklamlar

Yemek yapmayı zaman kaybı olarak goren genclik

kilolu sayısı artmasın da ne olsun

0|0
    0|0
  • abi soruyu cevapsız bıraktın öyle bir hesap sordunki :D kilo sadece yiyerek almanyanlarda var onları es gecmemek lazım .D kendmi suclu hissettim :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aptal tavsiyelerini kendine saklamayı neden öğrenemiyor insanlar? yeni nesil neden bu kadar lümpen?

0|0
    0|0
  • Gittikçe artıyor kilolu insan sayısı bununla birlikte kalp damar hastalıkları diyabet hipertansiyon böbrek hastalıkları vs artış gösteriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...