Eğer çocukluğunuza dönebilseydiniz hayatınızı nasıl şekillendirirdiniz?

Eğer çocukluğunuza dönebilseydiniz hayatınızı nasıl şekillendirebılırdiniz? Neler değişirdi hayatınızda ya da değişmezdi?

Yasadığınız hayat farklı mı olurdu sizce?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• eger cocukluguma dönsem bugünlerimi degiştirecek bir şey yapsam belli ki bugünde ben bu şekilde olmazdım

geçmişteki hatalarım olmasa ben olmazdım

önümüzde bir hayat var şekillendirecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bisikletimi çalan elemanı yumrukla değil, levyeyle döverdim mesela..

Simsiyah yer uçağım, ahu bakışlı dilberimdi o benim. Babam, Saraçhane'de ilk gördüğüm an gidip almıştı. Bagaja koyup götürürken, sürekli arkama bakıp ''düştü mü'' diye kontrol etmiş ve ona sahip olduğum ilk gece uyuyamamıştım.

Dızlak kafalı angutun biri vardı mahallede. Osman.. Dizleri falan yara bere içinde gezerdi hep. Çalmış bisikletimi pislik herif..

Sabah uyandığımda, zinciri kopartılmış bir vaziyette buldum evin bodrumunda. Telaşla sokaka fırladım. Göremedim. Dişlerimi sıktım, gözlerim buğulandı ama ağlamadım..

Bir hafta sonra, okuldan eve dönerken Osman hıyarının altında gördüm siyah kuğumu. O an, enseme öyle bir sıcaklık bastı ki, Osman'ın komple sülalesini aynı potada eritebilecek bir sıcaklıktı bu..

Çantayı çıkarıp, Osman'a doğru koşmaya başladım. Karayolları Onarım Ekibi silindiri gibi gidiyordum herifin üstüne, kalıplıydım bir de.. Daha yanına varır varmaz, çenesine öyle bir çaktım ki, kafası arkaya gidip geri geldi. Ağlar gibi oldu ama şaşkınlıktan ağlayamadı.. Hızımı alamamıştım; bir tane daha gömdüm.. Sanırım dudağını patlatmıştım..

Bir an, babamın bagaja koyarken bana naifçe gülümsediği tavrı aklıma geldi. Delirdim, bir tane daha patlattım ama bu diğer ikisine bedeldi.

Çamura batmış ve fren teli kopmuş bisikletim aldım o şerefsizin elinden..

Keşke kafa da atsaymışım..

1|0
    0|0
  • Gene inşaatın 3.katından kuma atlarmıydım, evet atlardım :D bişey değişmezdi, sadece iddaa dan,sayısaldan köşeyi dönerdim

0|0
    0|0
  • Bazı farklılıklar olurdu mutlaka .

0|0
    0|0
  • aile seçme şansım varmı?

şöyle zengininden filan...

0|0
    0|0
  • sevme arkadaş sevme derdim ona göre şekil alırdım zamanla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok sey degisirdi, keske su an ki aklimla çocukluguma geri donseydim, çocukken ailemde ki herkesi çok iyi zannederdim kimse kimsenin kotulugunu istemez zannederdim, buyugunce anliyorsun ki asil yakinlarin senin kotulugunu istiyor sirf buyuyup adam olduk diye onlarin sahip olamadiklarina sahip olduk diye çekememezlik oluyor maalesef, ve su an ki aklima kimlere guvenip guvenmicemi çok iyi anlardim her tatli soze inanmamak her yuzune gulenin dost olmadigini anlardim

0|0
    0|0
  • Hayatımın akışını değiştirecek birşey yapardım.

0|0
    0|0
  • en son isteyecegim seydir. asla istemem.

0|1
    0|0
  • Çocukluğum güzeldi. Tek bir şeyi değiştirirdim o da çok gizli, söylemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...